F1: esős vasárnap lehet a sorsdöntő Brazil Nagydíjon

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2012.11.21. 17:05
A meteorológiai előrejelzések szerint várhatóan esik majd az eső a vasárnapi Formula–1-es Brazil Nagydíjon Sao Paulóban, az autós gyorsasági világbajnokság idei utolsó futamán.

A brazil Climatempo intézet szerint a szombati időmérő edzésen és a vasárnapi GP-n is eső várható, ami alaposan felboríthatja a világbajnoki címért küzdő csapatok, a Red Bull és a Ferrari stratégiáját.

A vb-címért a címvédő Sebastian Vettel (Red Bull), illetve Fernando Alonso (Ferrari) vetélkedik egymással, más versenyző már nem szólhat bele az első helyért folyó versenybe. A német autóversenyző 13 ponttal vezet spanyol riválisa előtt.

Az intézet elemzése alapján pénteken száraz pályán bonyolítják majd le a két szabadedzést, szombat délelőtt még erős napsütés lesz, délutánra azonban beborul az ég, esni kezd az eső, és vasárnap további csapadékra lehet számítani.

Legfrissebb hírek

Jön a 40. Magyar Nagydíj! – „az első osztály” emlékei

F1
4 órája

Jön a 40. Magyar Nagydíj! – így kezdődött minden

F1
20 órája

Különleges programok és vendégek a 40. F1-es Magyar Nagydíj hetében

F1
Tegnap, 13:40

F1 75: ismét Japánban dőlt el a vb-cím, de most fordított kimenetellel

F1
Tegnap, 13:11

Norrist probléma hátráltatta, de szerinte Piastri megérdemelt győzelmet aratott Spában

F1
2025.07.27. 20:02

Piastri vezérletével kettős McLaren-siker és Leclerc-dobogó a spái versenyen

F1
2025.07.27. 14:33

F1 75: így énekelték meg a magyar lapok Mansell szenzációs mogyoródi győzelmét

F1
2025.07.27. 12:52

Hamilton, Alonso és Antonelli is a bokszutcából rajtol az esős Belga Nagydíjon

F1
2025.07.27. 12:22
Ezek is érdekelhetik