Formula–1: Albers még nem tudja, bepereli-e a Spykert

Vágólapra másolva!
2007.07.11. 15:22
Címkék
Nem zárta ki, hogy bepereli a Spyker Formula–1-es csapatot Christijan Albers, miután a holland tulajdonú istálló kedden felbontotta a 28 éves pilóta szerződését. A Spyker azzal indokolt, hogy Albers egyik szponzora nem fizetett határidőig.

A harmadik Formula—1-es szezonját teljesítő Albers a Formule 1 Race Report című lapnak azt mondta: a kétségtelenül létező szponzori problémák ellenére januárban írásos és szóbeli biztosítékot is kapott a Spykertől, hogy az egész szezont végigversenyezheti.

A 2006-ban és a 2007-es idény eddigi versenyein kivétel nélkül pont nélkül záró versenyző abban sem biztos, hogy ominózus támogató, a Mingya ingatlanfejlesztő cég nem közvetlenül a Spykerrel állt-e szerződéses viszonban.

Azt is hozzátette: még mielőtt jogi útra terelné az ügyet, szeretne egyeztetni a silverstone-i székhelyű csapat vezetőivel.
Legfrissebb hírek

„Gyógyulj meg, apu!" – megműtötték David Beckhamet

Angol labdarúgás
3 perce

Október végén vagy november elején rendezik a Bayern München–Bayer Leverkusen rangadót

Német labdarúgás
16 perce

NB I: ifj. Dárdai Pál is kiszemelt a Puskás Akadémiánál – NS-infó

Labdarúgó NB I
25 perce

A röpikapitány a könnyeivel küszködött, most csak a következő győzelemről álmodik

Röplabda
1 órája

F1 75: Jack Brabham a célba tolta az autóját Sebringben

F1
1 órája

3x3-as kosárlabda-vb: Nem jutott negyeddöntőbe a magyar válogatott

Kosárlabda
1 órája

Katalán dominancia, önmagát ismétlő madridi történelem, 40 évesen révbe érő Santi Cazorla – ez történt a spanyol klubfutball mögöttünk hagyott évadában

Spanyol labdarúgás
1 órája

„Hát ez hihetetlen!” – összegyűjtöttük az NB I előző idényének legnagyobb kimaradt ziccereit – videó

Labdarúgó NB II
1 órája
Ezek is érdekelhetik