El: a megalázó vereség után az olasz edző lelépett a Twitterről

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.08.01. 11:11
Nem úgy sikerült Walter Zenga számára az olaszországi visszatérés, ahogy elképzelte: az edző négyévnyi, a Közel-Keleten végzett munka után a nyáron elfogadta a Sampdoria ajánlatát, ám a genovai csapat meglepő, 4–0-s vereséget szenvedett az Európa-liga harmadik selejtezőkörében a korábban az MTK-t búcsúztató Vojvodinától.

A megalázó torinói vereség után a Sampdoria-tifosók természetesen egyáltalán nem voltak elégedettek a csapat teljesítményével, és kijutott a kritikából a trénernek is, a szurkolók bírálták az összeállítását, a meccs eredménye kapcsán Zenga munkásságával viccelődtek és ironizáltak.

A szakember hiába kért elsőként elnézést az eredményért a médiában, a közösségi fórumokon olyannyira elszabadultak az indulatok, hogy a Twitteren korábban aktív Zenga inkább törölte profilját az oldalon, így az huszonnégy órával a meccs után már nem volt elérhető.

Legfrissebb hírek

Tóth Alex: A nyolcba kerülés is lehet a cél

Európa-liga
2025.10.03. 13:49

A Genk edzője: Felhívtam a srácok figyelmét Varga Barnabásra

Európa-liga
2025.10.03. 08:27

„Hiába dominált a Genk..." – a belga sportsajtó szerint nem megérdemelt a Fradi sikere

Európa-liga
2025.10.03. 07:22

Robbie Keane: A gólunk után fantasztikusan futballoztunk

Európa-liga
2025.10.02. 23:55

Varga Barnabás fejesével Belgiumban aratta első El-alapszakasz-győzelmét a Ferencváros

Európa-liga
2025.10.02. 22:57

El: otthon kapott ki a Lille-től a Roma, simán megverte a Malmőt a Plzen

Európa-liga
2025.10.02. 20:43

Itt a Ferencváros kezdője: a Varga, Joseph duó rohamoz a Genk ellen

Európa-liga
2025.10.02. 19:53

Nem lesz telt ház a Fradi belgiumi vendégjátékán

Európa-liga
2025.10.02. 12:50
Ezek is érdekelhetik