El: az ellenfél alapembereinek távozása nem érdekli Kondást

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.07.01. 19:39
Kondás Elemér, a labdarúgó NB I-ben szereplő Debrecen vezetőedzője a Szutjeszka Niksics elleni Európa-liga-mérkőzés előtt elmondta, nem szeretné hagyni, hogy az ellenfél kiénekelje a sajtot csapata szájából, mivel a montenegrói csapat elveszítette alapembereit.

„Személyesen elmentünk megnézni őket, videón is láttunk mérkőzéseket róluk – idézi Kondás Elemért a dvsc.hu. - Tudjuk, hogy három alapemberük távozott a nyáron, de nem hagyjuk, hogy kiénekeljék a sajtot a szánkból. Egy nemzetközi mérkőzésen egyik csapatot sem lehet gyengének titulálni, a Szutjeszka nem véletlenül jutott be ebbe a sorozatba. Tiszteljük ellenfelünket, másképpen nem is tehetnénk, mert kellemetlen meglepetésben lenne részünk.” Kondás Elemért a dvsc.hu. - Tudjuk, hogy három alapemberük távozott a nyáron, de nem hagyjuk, hogy kiénekeljék a sajtot a szánkból. Egy nemzetközi mérkőzésen egyik csapatot sem lehet gyengének titulálni, a Szutjeszka nem véletlenül jutott be ebbe a sorozatba. Tiszteljük ellenfelünket, másképpen nem is tehetnénk, mert kellemetlen meglepetésben lenne részünk.”

„Arra számítok, hogy ott leszünk az ellenfél kapuja előtt, és arra törekszünk, hogy sok helyzetet kidolgozunk, és ezeket a lehető legjobb százalékban tudjuk értékesíteni. A célunk, hogy gólokat szerezzünk a mérkőzésen, és lehetőleg ne kapjunk. Ami a sérülteket illeti, Máté Péter már a csapattal edz, de nincs bevethető állapotban. Nenad Novakovicsra, Lázár Pálra és Ludánszki Bencére sem számíthatok, utóbbi műtéten esett át. Ferenczi Jánosnak van egy repedés a bokájában, ő is egyelőre rehabilitációs munkát végez.”

„Megnéztük ellenfelünk néhány bajnoki meccsét felvételről, próbáltunk minél jobban felkészülni a holnapi meccsre – mondta Dragoslav Albijanics, a Szutjeszka vezetőedzője. – A Debrecen a találkozó esélyese, és ezt nem csak a videón látottak alapján mondom. Figyelemmel követjük a magyar futballt, tudjuk, hogy ellenfelünk az utóbbi években szép eredményeket ért el, nemzetközi szinten is. Nehezíti a helyzetünket, hogy három meghatározó játékosunk máshol folytatja, vélhetően helyükön saját nevelésű fiatalok játszanak majd. Megpróbáljuk megnehezíteni a Debrecen feladatát, a verségen kívül minden más eredményt sikerként könyvelnénk el.”

A DVSC csütörtökön 18.30 órától fogadja a Szutjeszka Niksics csapatát, a találkozót a Nemzeti Sport Online élőben közvetíti.

Legfrissebb hírek

DVSC: hamarosan érkezik a svájci csatár, Dejan Djokic

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:05

Varga Ádám: Védekezésben jobban össze kell kovácsolódnunk

Labdarúgó NB I
2025.07.28. 22:31

Ukrán védőt igazolt a Debrecen – hivatalos

Labdarúgó NB I
2025.07.28. 09:15

Dzsudzsák a 11-esről: Én már túl vagyok azon, hogy a góljaimat gyarapítsam

Labdarúgó NB I
2025.07.27. 23:22

Elsült Dzsudzsák Balázs balosa, bombagól 26 méterről – videó

Labdarúgó NB I
2025.07.26. 19:04

Gundel-Takács büntetőt védett, majd hatalmasat hibázott, Bárány duplázott – ikszelt a ZTE a Lokival

Labdarúgó NB I
2025.07.26. 17:41

Szépe János a 2. örökrangadójára készül; Dénes Vilmos támadófutballt ígér

Labdarúgó NB I
2025.07.26. 10:39

Futballtörténeti meccsekkel indul a Fizz Liga

Labdarúgó NB I
2025.07.25. 14:34
Ezek is érdekelhetik