Tottenham: a sebesült drukkernél járt a Lazio elnöke

Vágólapra másolva!
2012.11.26. 22:51
Claudio Lotito, az olasz labdarúgó-bajnokságban (Serie A) szereplő Lazio elnöke meglátogatta a kórházban azt a Tottenham-szurkolót, akit a két csapat csütörtöki, Európa-liga csoportmérkőzését megelőzően késeltek meg Rómában.

Lotito hozzávetőlegesen húsz percet töltött Ashley Millsnél, akit a combján szúrtak meg az antiszemita nézeteket valló Lazio-, és – mint utóbb kiderült – Roma-szurkolók. A „kék sasok" első embere, valamint sportigazgatója, Igli Tare egy Mills nevével ellátott Lazio-mezt ajándékozott az angol szurkolónak.

A San Camillo kórházból kilépve Lotito elmondta: „A Lazio szurkolói nem rasszisták, ennek az esetnek semmi köze nem volt a labdarúgáshoz és a sporthoz."

A sportvezető hozzátette, az antiszemita énekeket skandáló szurkolók valójában „nem drukkerek", míg a dalokat nemes egyszerűséggel „börtönénekeknek" nevezte.

Legfrissebb hírek

A Lazio legyőzésével a tabella élére ugrott az Internazionale

Olasz labdarúgás
58 perce

Ha így folytatja a Ferencváros az Európa-ligában, bőven tízmillió euró fölé kerülhet a pénzdíja

Európa-liga
Tegnap, 7:11

„Gyerekes hibákból gólokat kapni...” – nem kímélték a Ludogorecet a bolgár lapok

Európa-liga
2025.11.07. 08:30

A bravúr kapujában – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
2025.11.06. 23:58

Tóth Alex: Minden a terv szerint alakult

Európa-liga
2025.11.06. 23:27

Karnyújtásnyira a továbbjutás: a Ferencváros zsinórban harmadik El-mérkőzését is megnyerte

Európa-liga
2025.11.06. 22:54

Ezekkel a gólokkal győzte le a Ferencváros a Ludogorecet – videók

Európa-liga
2025.11.06. 22:04

Dibusz: A Ludogorec ellen várható el leginkább, hogy győztesen hagyjuk el a pályát

Európa-liga
2025.11.06. 13:32
Ezek is érdekelhetik