Sportlövő Eb: Sidit kizárták standard puskában
Sidi Pétert kizárták a 300 méteres standard puska 3x20 lövéses pénteki versenyéből az eszéki sportlövő Európa-bajnokságon, amelyen egy nappal korábban hatodik helyet szerzett a nagyöbű szabadpuska összetett számában.
A nemzetközi szövetség hivatalos eredményközlője szerint Sidi pénteken 580 körrel zárta a standard puska számot, ám később diszkvalifikálták.
A nemzetközi szövetség hivatalos eredményközlője szerint Sidi pénteken 580 körrel zárta a standard puska számot, ám később diszkvalifikálták.
A komáromiak világ- és Európa-bajnok lövője az olimpia műsorán nem szereplő 300 méteres versenyeket így egy hatodik hellyel zárta, melyet a 3x40 lövéses viadalban, 1168 körrel szerzett meg.
Az eszéki Eb-n korábban az olimpiai műsorban is szereplő kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett versenyben a hetedik lett.
Legfrissebb hírek

Sportlövészet: Major Veronika az érzéseire figyel a vb-n
Egyéb egyéni
2025.11.05. 08:22

Készen áll a magyar sportlövőcsapat a kairói kalandra
Egyéb egyéni
2025.10.30. 16:50

Sportlövészet: új magyar világcsúcs és hat vb-érem
Egyéb egyéni
2025.10.30. 10:46
Ezek is érdekelhetik





