Birkózás: a Vasas nyerte meg a csapatbajnokságot
A Vasas nyerte meg a birkózók csapatbajnokságát, miután a Nemzeti Sportcsarnokban rendezett szerdai döntő mindkét mérkőzésén legyőzte a Ferencvárost.
A szövetség tájékoztatása szerint a Vasas az első mérkőzést 13–10-re, a másodikat pedig 15–10-re nyerte meg.
A Ferencvárosban szőnyegre lépett, és megnyerte mérkőzését a 84 kilogrammos Bácsi Péter, aki a londoni olimpián első meccsén hátsó keresztszalag-szakadást szenvedett.
A csapatbajnokság bronzmérkőzésén a Csepel a Haladást verte meg, a Vasashoz hasonlóan mindkétszer diadalmaskodott.
A Haladás színeiben szőnyegre lépett a Londonban a szabadfogásúak 74 kilogrammos kategóriájában ötödik, ám az őt legyőző üzbég Szoszlan Tyigijev doppingvétsége miatt bronzérmessé előlépő Hatos Gábor is.
DÖNTŐ 1. MÉRKŐZÉS | |
Vasas–FTC | 13–10 |
2. MÉRKŐZÉS | |
Vasas–FTC | 15–10 |
A 3. HELYÉRT | |
1. MÉRKŐZÉS | |
Csepel–Haladás | 15–12 |
2. MÉRKŐZÉS | |
Csepel–Haladás | 15–10 |
Legfrissebb hírek

Már télen távozhat a Ferencváros nyári szerzeménye
Labdarúgó NB I
2025.10.14. 11:01

A Ferencváros alapemberét szemelte ki az Al-Ahli
Labdarúgó NB I
2025.10.13. 09:06

Jesper Jensen: Sako teljesen kinyírt minket
Kézilabda
2025.10.11. 17:01
Ezek is érdekelhetik