A remek napot kifogó Czimmer Péter nem talált legyőzőre Salzburgban

2007.10.08. 17:54
Salzburgban, a karatés Golden League versenysorozat osztrák állomásán Czimmer Péter, a Patina SE versenyzője a három héttel ezelőtti bronzérmét követően most még följebb tolta a lécet: tornagyőztes lett a 70 kilósok közt.
A karatésok legrangosabb nemzetközi versenysorozatának számító Golden League hétvégi fordulójában Czimmer Péter svájci, német, és luxemburgi ellenfelek legyőzését követően jutott el a fináléba. Ott a kategória állandó dán Eb-szereplőjével, Tommy Buskkal került szembe, akit 2:1 arányban múlt felül. A dunaújvárosi versenyző az őszi szezonban remek formát mutat, mindkét tornán rutinos válogatott sportolók ellen szerzett fontos győzelmeket. Czimmer legutóbbi két eredményéhez járó 16 pontjával a magyar versenyző a nemzetközi ranglista előkelő ötödik helyére került.