Krikett: India újabb rendezési hiányosságával került rivaldafénybe

Vágólapra másolva!
2011.01.28. 09:45
Címkék
A tavalyi Nemzetközösségi Játékokat megelőző problémák után újabb kellemetlenség éri Indiát: ezúttal a februárban kezdődő krikett-világbajnokságra nem készül fel rendesen a dél-ázsiai ország. A kalkuttai stadion például biztosan nem készül el az első mérkőzésére, a február 27-re kiírt India–Anglia összecsapásra, amely ráadásul roppant fontos a házigazda számára.

A találkozóra így másik helyszínen kell sort keríteni, de a sportág nemzetközi szövetsége jelezte, hogy további öt helyszínnel is gondok vannak. A február 19. és április 2. között esedékes vb-t India Srí Lankával és Bangladessel közösen rendezi meg.

India az idén Formula–1-es futamnak is otthont adna, a szezon 18. futamát október 30-án tartják meg Delhi külvárosában – már ha elkészül a pálya.

Legfrissebb hírek

A Nagy Ádámmal felálló Spezia tizenegyespárbajban jutott tovább az Olasz Kupában

Olasz labdarúgás
5 perce

BL-selejtező: idegenben is támadni akar a Qarabag vezetőedzője

Bajnokok Ligája
46 perce

NB II: Kecskeméti TE–Videoton FC Fehérvár

Labdarúgó NB II
1 órája

Nem sikerült befektetőt találni, csődbe ment a patinás francia klub

Francia labdarúgás
1 órája

Nem szurkoló, a magyar megyei meccsen malac szaladt be a pályára – VIDEÓ

Magyar foci
2 órája

US Open: sikerrel vették a magyar hölgyek az első selejtezőkört

Tenisz
2 órája

Liga 2: otthon vesztett erdélyi rangadót a Sepsi OSK

Minden más foci
2 órája

Rendhagyó edzőtábort tart a női futballválogatott

Magyar válogatott
2 órája
Ezek is érdekelhetik