FIFA 22: Ronaldo, Eto'o és a többiek – íme, Griezmann elképesztő csapata

Antoine Griezmann boldog lehet: megnyerte Franciaországgal a Nemzetek Ligáját, ráadásul az Ultimate Team-csapata sem tűnik rossznak (Fotó: AFP)
Hivatalosan csak október elsején jelent meg az EA Sports sikersorozatának legújabb kiadása, a FIFA 22, de az Atlético Madrid francia világbajnoka, Antoine Griezmann már most elképesztő csapattal rendelkezik az Ultimate Team-játékmódban. A kezdőjében két csapattársa, saját maga, hét ikon és egy Barcelona-játékos szerepel.
Griezmann Ultimate Team-csapata a Futbin nevű applikáció szerint több mint 6.5 millió zsetont ér, egy ilyen gárda pedig aligha hozható össze anélkül, hogy saját zsebből is ne költött volna a játékra.
A kezdőbe bekerült saját maga mellett két csapattársa, Jan Oblak és Marco Llorente, az aranyszínű kártyák közül pedig még itt szerepel honfitársa, Ousmane Dembélé lapja. Rajtuk kívül hét ikon tölti fel a kezdő 11-et: Ronaldo (90), Samuel Eto'o (90), Roberto Baggio (91), Marc Overmars (88), Fabio Cannavaro (87), Laurent Blanc (89), Frank Riijkard (88). Csak a támadóhármas értéke több mint 4 millió zseton – szintén a Futbin szerint.
Íme, Griezmann októberi csodacsapata
Legfrissebb hírek

Mire lesz képes a megújult Atlético Madrid?
Spanyol labdarúgás
2025.08.14. 10:27
Ezek is érdekelhetik