Kovács István vezeti a BL-döntő „visszavágóját” – hivatalos

M. B.M. B.
Vágólapra másolva!
2024.10.21. 12:43
Kovács István (Fotó: Imago Images)
Kovács István vezeti a Real Madrid–Borussia Dortmund mérkőzést a labdarúgó Bajnokok Ligájában kedden – közölte a Román Labdarúgó-szövetség (FRF).

A 40 esztendős, nagykárolyi játékvezető asszisztensei Mihai Marica és Florin Neacsu lesznek, a tartalékjátékvezető feladatait Marcel Barsan látja el, míg a VAR-szobában a holland Pol van Boekel, Erwin Blank páros segíti a romániai játékvezetői brigád munkáját – olvasható a FRF közleményében.

A korábban Kl- és El-döntőt, valamint BL-elődöntőt vezető Kovácsnak ez lesz az első mérkőzése a Bajnokok Ligája főtábláján a jelenlegi idényben – ezt megelőzően a BL és az El selejtezőiben, valamint a Nemzetek Ligájában bíráskodott a nemzetközi porondon.

Érdekesség, hogy Kovács István öccse, Szabolcs is szóhoz jut a legrangosabb európai kupasorozatban. A 36 éves játékvezető Horatiu Fesnic tartalékja lesz a Girona–Slovan Bratislava összecsapáson.

 

Legfrissebb hírek

Rodrygónak többek között Carlo Ancelotti segített kimászni a mentális gödörből

Spanyol labdarúgás
2025.10.07. 10:34

Real Madrid: Mbappé megsérült a Villarreal elleni bajnokin

Spanyol labdarúgás
2025.10.05. 13:58

Vinícius Júnior tizenegyeséről is beszélt Xabi Alonso a Real Madrid győzelme után

Spanyol labdarúgás
2025.10.05. 07:37

Vinícius Júnior duplázott, Kylian Mbappé is betalált, nyert a Real Madrid

Spanyol labdarúgás
2025.10.04. 23:00

Az Athletic Bilbao megtörte rossz sorozatát; már nem nyeretlen a Girona

Spanyol labdarúgás
2025.10.04. 20:45

Barcelona: leszálltak a Szuperliga-vonatról Laportáék

Spanyol labdarúgás
2025.10.03. 13:40

A Bayern München kilenc ponttal legyőzte a Crvena zvezdát a kosárlabda Euroligában

Kosárlabda
2025.10.02. 23:34

A Juventus után az Athletic Bilbaónak is négyet lőtt a Borussia Dortmund

Bajnokok Ligája
2025.10.01. 23:00
Ezek is érdekelhetik