Futsal: súlyos vereséget szenvedett a Haladás a BL-ben

T. Z.T. Z.
Vágólapra másolva!
2024.10.25. 13:46
Fotó: haladasvse.hu
A férfi futsal Bajnokok Ligája csoportkörének 2. fordulójában a Haladás VSE idegenben súlyos, 6–1-es vereséget szenvedett a kazah Szemejtől.

A magyar csapat azok után fogadta kazah ellenfelét, hogy az első körben egy másik kazah csapattól, a Kajrat Almatitól szenvedett négygólos vereséget, a második fordulóban pedig az európai elitbe tartozó Sporting CP ellen maradt alul kétgólos különbséggel.

A leggyengébb teljesítményt azonban a harmadik fordulóban nyújtotta a Haladás: a kazah Szemej már az 1. percben vezetést szerzett a találkozón, s kilenc perccel később háromgólos különbség volt a csapatok között. Sipos Gergő révén ugyan ezután szépített a szombathelyi együttes, ám a szünetben így is 3–1-es előnyben voltak a hazaiak.

A második játékrészben pedig tulajdonképpen megismétlődött az, ami az elsőben, annyi különbséggel, hogy ezúttal nem tudott gólt szerezni a Haladás – a Szemej viszont további három alkalommal talált a kapuba, így 6–1-es győzelmet aratott. 

BAJNOKOK LIGÁJA, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ
Szemej (kazah)–Haladás VSE 6–1
KÉSŐBB
15.00: Kajrat Almati (kazah)–Sporting CP (portugál)

A csoport állása: 1. Kajrat Almati 6 pont, 2. Sporting CP 6, 3. Szemej 3, 4. Haladás 0

 

Legfrissebb hírek

Elkényeztették a labdarúgás szerelmeseit az idei BL-döntős csapatok; Mészáros Krisztofer a történelmi Eb-érméről

E-újság
2 órája

Szív vagy ész? – Mohai Dominik jegyzete

Bajnokok Ligája
3 órája

Ousmane Dembélé: Gyerekkorom óta álmodok róla, hogy egy ilyen meccsen futballozhassak

Bajnokok Ligája
4 órája

Nicolo Barella a BL-döntő előtt: Fontos a taktika, de végső soron a szív többet nyom a latban

Bajnokok Ligája
5 órája

Dupla Tízes: most tényleg felér a csúcsra a PSG? Rutinnal győz az Inter? Jön a BL-döntő!

Bajnokok Ligája
7 órája

Több mint ötezer rendőr ügyel a rendre Párizsban a BL-döntő idején

Bajnokok Ligája
14 órája

A PSG-vel is történelmet írhat Hvicsa Kvarachelia

Bajnokok Ligája
15 órája

Kovács István: Megható, hogy ennyi év kemény munka után rám bízták a BL-döntő vezetését

Bajnokok Ligája
2025.05.29. 17:39
Ezek is érdekelhetik