BL: Ha tőlem olyat láttok, mint Alvestől, lerúghattok - Rio Ferdinand

Vágólapra másolva!
2011.04.28. 21:53
Rio Ferdinand, a Manchester United védője keményen kritizálta a Barcelona játékosait, amiért színészkedtek a Real Madrid elleni tegnapi meccsen. A futballista szerint Daniel Alves és Pedro is sportszerűtlen volt.

„Ez a színészkedés egy vicc, zavarba ejtő. Amikor Pedro megnézi a felvételeket, nem gondoljátok, hogy azt gondolja majd: »Mit csináltam«? A rögbijátékosok kiröhögik a labdarúgást. Ha tőlem valaha azt látjátok, hogy hordágyon visznek le a pályáról, aztán visszafutok játszani, akkor mindenkinek megengedem, hogy páros lábbal csússzon be nekem" – írta Ferdinand a twitteren.

A Manchester United másik játékosa, Michael Owen is kritizálta Daniel Alvest a közösségi oldalon keresztül.

„Alves akciójától nem sokan lesznek elégedettek, mivel ha azonnal felkelt volna, akkor csak sárga lap lett volna az esetből, de legalább a Barca-szurkolók boldogok lehetnek" – írta Owen a twitteren.

Legfrissebb hírek

Méh, kutya, drón, pánik – félbeszakadt futballmeccsek nyomában

Minden más foci
9 órája

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
Tegnap, 14:12

PSG–Bayern: nem árt az óvatosság itt sem, ott sem

Klub-vb
Tegnap, 11:03

Igazolt a Kazincbarcika; meglepő helyen köthet ki Kyle Walker; megsértődött a Barcelona – pénteki transzferhíradó

Minden más foci
2025.07.04. 23:03

Barcelonában megsértődtek, és bezárták a kapukat Nico Williams előtt – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
2025.07.04. 18:51

Erre ki számított? Nico Williams 2035-ig szerződést hosszabbított

Spanyol labdarúgás
2025.07.04. 11:08

Gyász: elhunyt Suscsák János korábbi játékvezető

Minden más foci
2025.07.03. 16:30

Labdarúgás: a szomszédban járt az európai utánpótlás krémje

Utánpótlássport
2025.07.03. 09:00
Ezek is érdekelhetik