BL: Csihrinszkij és Srna játéka is erősen kérdőjeles a Barca ellen

Vágólapra másolva!
2011.04.11. 07:35
Dmitro Csihrinszkij továbbra sem egészséges – változatlanul egyéni edzésterv szerint, a társaktól külön készül –, Darío Srna pedig a szombati bajnokin szenvedett izomsérülést, így az ukrán Sahtar Doneck két kulcsjátékosának játéka több mint kérdéses a keddi, Barcelona elleni BL-negyeddöntő visszavágóján.

A katalánok volt védője, Csihrinszkij meglepetésre már az első mérkőzésen, a Camp Nouban sem léphetett pályára, és azóta is messze van százszázalékos állapotától. Srna a szünetben állt be az Obolony ellen óriási meglepetésre hazai pályán elveszített bajnokin – a Sahtar 2008 októbere volt veretlen pályaválasztóként a bajnokságban, ez a remek sorozat szakadt meg –, de tizenhárom perccel később kényszerből cserét kért. Doneckben még bíznak azért a játékukban, de erre előbb az orvosoknak kell áldásukat adniuk.

A Doneck alaphelyzetben sem könnyű dolga – szemszögükből 1–5-ről indul a hazai visszavágó – két kulcsembere kiválásával még tovább nehezedett.

Legfrissebb hírek

A Real Madrid hetekig nem számíthat Alexander-Arnold játékára

Spanyol labdarúgás
3 órája

Valami nem stimmelt Guirassy mezével a Juventus ellen – kép

Bajnokok Ligája
6 órája

Kiakadt a Marseille edzője a Real Madrid második tizenegyese miatt

Bajnokok Ligája
7 órája

NS-foci: Olasz Gergő lett az újságíró Eb gólkirálya

Egyéb egyéni
18 órája

Labdarúgás: három góllal kikaptak az U16-osok a szlovénoktól

Utánpótlássport
21 órája

Csodák csodája: a magyar olimpiatörténet legnagyobb pillanatai – 14. rész: Kovács Antal

Egyéb egyéni
23 órája

Julián Álvarez nem játszik a Liverpool elleni BL-meccsen

Bajnokok Ligája
Tegnap, 13:32

Laporta Haalanddal pótolná Lewandowskit jövőre – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
Tegnap, 12:02
Ezek is érdekelhetik