Bl-selejtező: Mi is nyertünk már úgy, hogy nem mi voltunk a jobbak - Herczeg

Vágólapra másolva!
2010.07.29. 09:00
Herczeg András, a Debrecen klubmenedzsere a Basel elleni elveszített Bajnokok Ligája-selejtező után úgy nyilatkozott, jobb eredményt érdemelt volna csapata, és játékosai sokat kiadtak magukból.

„Több volt ebben a mérkőzésben számunkra, hiszen ellenfelünk nem tudott annyi gólhelyzetet kialakítani, mint mi. Balszerencsés gólt kaptunk az első félidőben, a fordulás után nagy erőket mozgósítottunk az egyenlítésért, ám végül a Baselnek sikerült újabb találatot elérnie” – mondta Herczeg András a meccs után.

„Ha a meccs előtt azt mondom, a Basel esélyesebb nálunk, kishitűnek tartanak. Játékosaink sokat kiadtak magukból, sajnálom, hogy ez az eredményben nem mutatkozott meg. Biztos, hogy mi is nyertünk már olyan meccset, amikor nem mi voltunk a jobbak. Engem csak az bánt, hogy most sokan biztosan azt mondják, miért nem támadtunk többet. A válasz kézenfekvő: akartunk, de sajnos csak ennyit engedett az ellenfél” – tette hozzá csalódottan a szakember.

Legfrissebb hírek

Kiderült, mikor és hol sorsolják ki a 2026-os világbajnokság csoportjait

Foci vb 2026
22 órája

A Puskás Akadémia kikapott odahaza a Debrecentől!

Labdarúgó NB I
23 órája

Both József: Az utánpótlás-nevelés olyan volt nekem, mint az álom

Utánpótlássport
Tegnap, 18:51

Labdarúgás: megkezdték a felkészülést az Eb-selejtezőre az U19-esek

Utánpótlássport
Tegnap, 11:23

Borbély Balázs a Rapid legyőzése után: „Az egygólos előny szinte semmit sem jelent”

Európa-konferencialiga
2025.08.21. 22:16

Bolla Bendegúz: Úgy érzem, jó talajú pályán kiharcoljuk a továbbjutást

Európa-konferencialiga
2025.08.21. 21:54

Szerződést hosszabbított az FC Barcelona egyik legjobbja – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.08.21. 15:51

A BL-főtábla küszöbén a Bodö/Glimt, a másik három párharcban döntetlen született

Bajnokok Ligája
2025.08.20. 23:05
Ezek is érdekelhetik