Bajnokok Ligája: A Barcelona is otthon érezheti magát a Bernabéuban - Pérez

Vágólapra másolva!
2010.04.16. 19:41
Bő egy hónappal a május 22-ei labdarúgó Bajnokok Ligája-döntő előtt megérkezett a finálé helyszínére, a Santiago Bernabéu Stadionba a győztesnek járó serleg. Ennek kapcsán a házigazda madridi klub elnöke, Florentino Pérez arról nyilatkozott: adott esetben még az örök rivális Barcelona is otthon érezheti majd magát a létesítményben.

„Mindent megteszünk majd annak érdekében, hogy jó házigazdáknak bizonyuljunk, és még a Barcelona is úgy érezze magát nálunk, mintha otthon lenne, persze ha bejutnak a fináléba" – nyilatkozta a madridiak első embere, aki hozzátette: megtiszteltetés számukra, hogy vendéglátói lehetnek ennek a jeles eseménynek.

A „királyiak" a francia Lyon elleni nyolcaddöntőben buktak el – hiába a nyári, 250 millió eurós nagybevásárlás, Cristiano Ronaldo és Kaká szerződtetése –, legyőzőjük most a német Bayern München elleni elődöntőre készül. A másik ágon a címvédő Barcelona és az olasz Internazionale küzd meg egymással.

Legfrissebb hírek

„Nem hiányzik az edzősködés” – Jürgen Klopp félti a futball jövőjét

Minden más foci
14 órája

Labdarúgás: ezer fölötti fiatalperc az NB I 8. fordulójában

Utánpótlássport
17 órája

Hosszabbított a súlyos sérüléséből felépülő középpályásával a Barcelona

Spanyol labdarúgás
2025.09.29. 18:23

Barca–PSG: Luis Enrique a hiányzók miatt kesereg, Lewandowski lehagyhatja Neymart

Bajnokok Ligája
2025.09.29. 13:36

Fordított a Barcelona a Real Sociedad ellen

Spanyol labdarúgás
2025.09.28. 20:03

Labdarúgás: öt gólt rúgott a bolgároknak az U15-ös leányválogatott

Utánpótlássport
2025.09.27. 15:59

Hetekre kidőlt a Barcelona két kulcsembere, nem játszanak a PSG ellen

Spanyol labdarúgás
2025.09.26. 16:16

Lamine Yamal visszatért a pályára – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.09.26. 15:40
Ezek is érdekelhetik