Bajnokok Ligája: az olasz szurkolók nem ismerik a Lokit - hangulatjelentés

Vágólapra másolva!
2009.10.20. 18:55
Címkék
A Fiorentina szurkolói is megérkeztek a Puskás Ferenc Stadionhoz a Loki elleni Bajnokok Ligája- találkozóra. Az olasz drukkerek nagy része szinte semmit sem tud a magyar együttesről.

„Nehéz mérkőzésre számítok, mivel az olasz sajtóban mindenki túl könnyen írt biztos győzelemről. Láttam a Debrecen Liverpool elleni mérkőzését, nem játszott rosszul. A Fiorentina összes meccsére elmegyünk. A magyar játékosok közül nem ismerek senkit, kivéve Puskást" – mondta egy idősebb úr, aki feleségével és egy másik olasz házaspárral érkezett az összecsapásra.

Egy másik nyugdíjas korú olasz szurkoló elárulta, ő ismer egyvalakit a Loki futballistái közül: a brazil Leandrót, akitől tart egy kicsit. De az eredmény szerinte sem lehet kérdéses: nyer a Fiorentina.

Néhány fiatalabb olasz drukker is könnyed, 3–0-s vendégsikerre számít.

Nem csak olaszok érkeztek azonban a meccsre lila sálban: az egyik rajongó elárulta, hogy ő magyar, de a Fiorentina táborában nézi meg a Loki mérkőzését, mivel az Újpestnek szurkol.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Liverpool–Atlético Madrid, Bayern München–Chelsea a BL-ben

Minden más foci
6 órája

A 100. liverpooli mérkőzésére készül Szoboszlai Dominik; Halász Bence ismét világbajnoki bronzérmes

E-újság
6 órája

Krumplitest helyett – Deák Zsigmond jegyzete

Atlétika
6 órája

Sajtóérdektelenség – Mohai Dominik publicisztikája

Európa-konferencialiga
6 órája

Angol Ligakupa: megszerezte idénybeli első gólját, de kiesett a Villa, tovább menetel a Grimsby

Angol labdarúgás
6 órája

Mbappé két büntetőt is gólra váltott, a Real Madrid legyőzte a Marseille-t

Bajnokok Ligája
6 órája

A Qarabag idegenben kétgólos hátrányból győzte le a Benficát

Bajnokok Ligája
6 órája

Nyolcgólos mérkőzéssel nyitotta BL-idényét a Juventus és a Dortmund

Bajnokok Ligája
6 órája
Ezek is érdekelhetik