Atlétika: a tízpróbázó Zsivoczky Attila 10. bajnoki címét nyerte
Zsivoczky-Pandel Attila meggyőző fölénnyel bizonyult a legjobbnak férfi tízpróbában az atléták kétnapos összetett országos bajnokságán.
A magyar szövetség honlapjának tájékoztatása alapján a világbajnoki bronzérmes Zsivoczky-Pandel (KARC) 7109 ponttal diadalmaskodott, és pályafutása tizedik országos bajnoki címét szerezte. A bajnoki ezüstérmes Kriszt Botond (6323 pont), a bronzérmes Tamási Ottó (5731 pont) lett. Mind a hárman idei legjobbjukkal zártak.
Női hétpróbában Nemes Rita (Miskolci Sportiskola) aratott magabiztos győzelmet – hat számban nem talált legyőzőre –, az 5960 pontos összteljesítménye egyéni csúcs. Az eddigi legjobbját 330 ponttal javította meg, és majdnem 400 ponttal ért el jobb eredményt, mint a tavalyi bajnok. Az ezüst- és a bronzérmet Kárpáti Enikő (4780 pont) és Marosi Viktória (4647 pont) nyakába akasztották.
Legfrissebb hírek

Ugandai és etióp sikerrel ért véget a Chicago Marathon
Atlétika
2025.10.12. 19:45

A kétszeres olimpiai bajnok kihagyja az atlétikai vb-t
Atlétika
2025.09.03. 12:47

Két táborra szakadt a MASZ elnöksége
Atlétika
2025.05.29. 09:02
Ezek is érdekelhetik





