Üzbég védőt szerződtetne a Man. City, képben a Real Madrid is – sajtóhír

M. B.M. B.
Vágólapra másolva!
2025.01.07. 14:24
Abdukodir Khusanov (Fotó: Imago Images)
Az angol labdarúgó-élvonalbeli Manchester City tárgyalást kezdeményezett a francia Lensszal az üzbég belső védő, Abdukodir Khusanov szerződtetéséről. A 20 éves bekk iránt a spanyol bajnok Real Madrid is élénken érdeklődik – írja a Marca.

A The Athletic újságírója, David Ornstein által is megerősített információk szerint a francia klub 40 millió eurót kér Khusanovért – ez óriási profitot jelentene a Lens számára, mert a francia klub másfél évvel ezelőtt mindössze százezer eurót fizetett a védőért a fehérorosz Enyerhetik-BDU Minszknek.

Az említett spanyol forrás szerint a védőgondokkal küzdő királyi gárda a jelenlegi idényben nagyon komolyan figyeli az üzbég bekket. Noha a spanyol sajtó konkrét lépésekről nem tett említést, a francia Foot Mercato szerint a Real Madrid már felvette a kapcsolatot a Lens képviselőivel.

 

 

Legfrissebb hírek

A Real Madrid sztárjával erősíthet a Liverpool – sajtóhír

Angol labdarúgás
6 órája

Modric a Real Madrid elnökéről: Másképp bánt velem, mint a többiekkel

Spanyol labdarúgás
2025.07.11. 10:27

A PSG elleni vereséggel véget ért a Real Madrid negyedszázados sikersorozata

Klub-vb
2025.07.10. 10:38

Luis Enrique: A PSG és a Real Madrid helyzetét nem lehet összehasonlítani

Klub-vb
2025.07.10. 08:12

Osztálykülönbség: a PSG négy gólt vágva ütötte ki a Real Madridot a klub-vb elődöntőjében!

Klub-vb
2025.07.09. 23:03

Szoboszlaiék klubja többet költött új játékosokra, mint a francia élvonal

Minden más foci
2025.07.09. 14:20

Nem tudott leszállni a Real Madrid gépe, törölték a klubvilágbajnoki elődöntő előtti sajtótájékoztatót

Klub-vb
2025.07.09. 08:11

Viharos klubváltása után először a PSG ellen Kylian Mbappé

Klub-vb
2025.07.08. 06:48
Ezek is érdekelhetik