Arsenal: új szerződést kapott az egyiptomi középpályás

MTI MTIMTI MTI
Vágólapra másolva!
2023.02.21. 15:56
null
El-Neni Baselből érkezett az Arsenalhoz (Fotó: AFP)
Egyéves szerződéshosszabbítást írt alá az angol labdarúgó-bajnokságban listavezető Arsenalnál Mohamed el-Neni, az észak-londoni csapat egyiptomi válogatott középpályása.

A 30 éves futballistának a nyáron járt volna le a megállapodása, de azt a klub keddi bejelentése szerint egy évvel megtoldották.

El-Neni 2016 januárja óta játszik az Arsenalban, ahova a svájci Baseltől érkezett, s jelenleg ő a legrégebb óta az egyesületben szereplő labdarúgó.

A most térdsérüléssel bajlódó egyiptomi védekező középpályás eddig 155 tétmérkőzésen lépett pályára az Arsenal színeiben, hat gólt szerzett, s FA Kupát nyert az együttessel.

Az Arsenal 24 forduló után kétpontos előnnyel vezet a Premier League-ben a címvédő Manchester City előtt, melynél egy mérkőzéssel kevesebbet játszott.

Legfrissebb hírek

Súlyosan megsérült a pályán, 21 évesen elhunyt az Arsenal korábbi akadémistája

Angol labdarúgás
7 órája

A Manchester City, a Newcastle, a Tottenham és az Arsenal is továbbjutott a Ligakupában

Angol labdarúgás
2025.09.24. 22:51

Bár Saka visszatért, egy másik jobbszélsőjét elvesztette az Arsenal

Angol labdarúgás
2025.09.23. 11:24

Carragher: Arteta folyton behúzza a kéziféket

Angol labdarúgás
2025.09.22. 11:27

Guardiola az Arsenal elleni döntetlenről: „Lesz.rom az eredményt, csak lássam a tüzet a csapatban”

Angol labdarúgás
2025.09.22. 07:50

Martinelli a 93. percben átemelte a labdát Donnarummán, az Arsenal egy pontot tartott otthon a Man. City ellen

Angol labdarúgás
2025.09.21. 19:35

Az Arsenalnak áll a zászló a vasárnapi rangadón

Angol labdarúgás
2025.09.21. 10:30

Guardiola: Ha az Arsenal vagy a Liverpool lesz a bajnok, az csak a költekezésnek köszönhető, ugye?

Angol labdarúgás
2025.09.20. 10:15
Ezek is érdekelhetik