PL: Kane beérte Agüerót, Arteta a hónap menedzsere

L. M.L. M.
Vágólapra másolva!
2022.04.01. 15:41
null
Harry Kane hetedik alkalommal lett az angol bajnokságban a hónap legjobb játékosa.
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokság (Premier League) a hivatalos oldalán jelentette be a hónap díjazottjait. A legjobb játékosának Harry Kane-t, a hónap menedzserének Mikel Artetát választották meg.

Harry Kane lett a Premier League legjobb játékosa márciusban, ezzel az angol csatár beérte Sergio Agüerót – mindkettőjüket hétszer választották meg. Kane duplázott az Everton ellen 5–0-ra megnyert mérkőzésen, majd betalált a Manchester United és a Brighton ellen is. Egyedül a West Ham elleni találkozón nem szerzett gólt, itt viszont kiosztott két gólpasszt Szon Hung Minnek.


Március legjobb menedzserének Mikel Artetát választották meg, akinek a tavaly szeptemberi után ez a második begyűjtött elismerése. Az Arsenal remekül kezdte a hónapot, 3–2-re legyőzték idegenben a Wattfordot, majd hazai pályán múlták felül a Leicestert. Egyedül a Liverpool tudta megverni Arteta együttesét, a „vörösök” elvitték a három pontot az Emirates-ből. Az Arsenal hamar újra formába lendült és legyőzte Saka góljával az Aston Villát.


Cristiano Ronaldo sem maradt díj nélkül, a portugál támadó Tottenham ellen szerzett találatát választották a hónap legszebbjének. Az ötszörös aranylabdás 23 méterről zúdította a labdát a kapuba, Hugo Llorisnak esélye sem volt védeni.


Legfrissebb hírek

Jackson mégis a Bayernben folytatja, a Pool egyik üzlete kútba esett – így telt a transzferpiac záró napja az elitligákban

Minden más foci
2 órája

Kölcsönadta fiatal középpályását a Liverpool – hivatalos

Angol labdarúgás
4 órája

Höjlund a Napoliban folytatja pályafutását – hivatalos

Olasz labdarúgás
7 órája

Gravenberchet is lenyűgözte Szoboszlai Arsenal elleni gólja

Angol labdarúgás
16 órája

Szoboszlai duplán átvette Alexander-Arnold helyét – a nemzetközi sajtó is áradozik a Liverpool hőséről

Légiósok
20 órája

Sohasem adta fel – 60 éves lenne Simon Tibor

Népsport
21 órája

Balhátvéd távozott a Liverpooltól; lemondott Jacksonról a Bayern – vasárnapi transzferhíradó

Minden más foci
2025.08.31. 23:22

Orbán Viktor: Legközelebb Szoboszlai lövi ki Kapu Tibit!

Angol labdarúgás
2025.08.31. 22:53
Ezek is érdekelhetik