MU: Ole Gunnar Solskjaer lánya bemutatkozott a női csapatban

L. M.L. M.
Vágólapra másolva!
2022.02.02. 09:20
null
Karna Solskjaert le sem tagadhatja az apja (Fotó: Getty Images)
Ole Gunnar Solskjaer 19 éves lánya, Karna Solskjaer pályára lépett a „vörös ördögök” hétvégi FA-kupa-találkozóján. Ezzel ők lettek az első páros, akik apa-lányaként magukra húzhatták a Manchester United mezét – írja a Sky Sports.

 

 

A norvég játékos a Bridgwater United elleni, 2–0-ra megnyert mérkőzésen mutatkozott be csereként a 87. percben. Karna 2019 óta tagja a Manchester United akadémiájának, ahol az U21-es csapat tagjaként a 2021–2022-es idényben eddig 13 meccsen 12 gólt szerzett – derül ki a talkSPORT beszámolójából.

„Természetesen híres az apja, de ő a maga módján szeretne azzá válni. Kiváltságosnak érezzük magunkat, amiért Ole a csapatnak mind kiváló játékosa, mind kiváló menedzsere volt, ám a dolgok most már egyre inkább Karnáról szólnak” – nyilatkozta a Manchester United női együttesének vezetőedzője, Marc Skinner.

Ole Gunnar Solskjaer játékosként 126 gólt szerzett a „vörös ördögök” színeiben, 1999-ben az ő legendás találatának köszönhetően hódíthatta el a United a Bajnokok Ligája-trófeát. Menedzsernek 2018-ban nevezték ki és 2021 novemberéig ő irányította a gárdát, amellyel 168 mérkőzésen a mérlege: 91 győzelem, 37 döntetlen és 40 vereség volt.

 

Legfrissebb hírek

Gyökeres gyakorlatilag az Arsenalé; BL-győztes csatár érkezett Belgrádba – keddi transzferhíradó

Minden más foci
4 órája

Liga 2: idegenben lesz több meccse a Sepsinek az alapszakaszban

Minden más foci
8 órája

Konferencialiga: ott van a Puskás Akadémia keretében az NB II gólkirálya

Európa-konferencialiga
11 órája

Négy konzul lesz jelen a Noa–Ferencváros BL-selejtező helyszínén

Bajnokok Ligája
13 órája

Halálát kívánták Erling Haalandnak, válaszolt a Man. City sztárja

Angol labdarúgás
13 órája

Szaúdi kérőt kapott a bizonytalan jövőjű Isak; Ekitiké készen áll az orvosira – hétfői transzferhíradó

Minden más foci
23 órája

Mindenben megegyeztek, Ekitiké több mint 90 millió euróért a Liverpoolé lesz – sajtóhír

Angol labdarúgás
Tegnap, 12:41

Nem játszott a Liverpoollal szóba hozott csatár, megszólalt a Newcastle vezetőedzője

Angol labdarúgás
2025.07.19. 22:08
Ezek is érdekelhetik