PL: megvan az első klub, amelynél csökkentik a fizetéseket

Vágólapra másolva!
2020.04.09. 13:44
A angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő Southampton bejelentette, hogy a felnőttcsapat játékosai, valamint a stáb tagjai is belementek, hogy a következő három hónapban csökkentsék a fizetésüket.

Mint a klub a hivatalos honlapján írja, a koronavírus-járvány miatt több intézkedést is hoztak, ezek közül az egyik, hogy a stábhoz és a labdarúgókhoz hasonlóan a vezetőségi tagok bérét is csökkentik. Ami a honoráriumokat illeti, áprilist, májust és júniust említették, egyelőre tehát háromhavi csökkentésbe mentek bele a Southampton játékosai és stábtagjai, utána az aktuális fejlemények megvizsgálásával átbeszélik a folytatást.

Ezzel a Soton lett az angol élvonal első klubja, amelynél az egész csapat elengedte fizetése egy részét. A közleményben arról nem esik szó, mennyivel csökkennek a bérek.

 

Legfrissebb hírek

Ötös lista: ők robbantak be igazán a Premier League-be az ősz során

Angol labdarúgás
11 órája

Az igazi Szuperliga Angliában van – remekelnek a PL-csapatok a Bajnokok Ligájában

Bajnokok Ligája
15 órája

Csak ikszelt a Sunderland, de így is BL-indulást érő helyen áll a tabellán

Angol labdarúgás
2025.11.03. 22:53

Most egy Premier League-csapattal hozták hírbe Robbie Keane-t – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.11.03. 12:46

Championship: már nem Will Still a Soton vezetőedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.11.03. 09:29

Brazil és holland dicséret: páratlan taktikai intelligenciával játszik Szoboszlai Dominik

Angol labdarúgás
2025.11.03. 07:12

A City győzelemmel alapozott a Liverpool elleni csúcsrangadóra

Angol labdarúgás
2025.11.02. 19:32

A Newcastle ellen szakadt meg a West Ham csapnivaló sorozata

Angol labdarúgás
2025.11.02. 17:04
Ezek is érdekelhetik