Chelsea: nagylelkű gesztussal segítenek az orvosoknak

T. D.T. D.
Vágólapra másolva!
2020.03.18. 11:38
null
Egészségügyi dolgozók használhatják a Stamford Bridge melletti hotelt (Fotó: AFP)
Példás gesztussal segíti a Chelsea labdarúgócsapata a koronavírus okozta járvány elleni küzdelmet: a londoni klub egészségügyi dolgozóknak ajánlja fel a Stamford Bridge-nél található szállodát.

 

A klub a hivatalos honlapján jelentette be, hogy a közvetlenül a stadion szomszédságában található Millenium Hotelt felajánlja használatra az Országos Egészségügyi Szolgálat (NHS) orvosainak, ápolóinak és egyéb egészségügyi dolgozóinak. A megnövekedett szükségletek mellett a munkavállalóknak hosszú műszakok után kellene rengeteget utaznia – a Chelsea az NHS-szel egyeztetve úgy látta, így tud a leghatékonyabban segíteni.

Egyelőre két hónapos időszakról van szó, mely szükség esetén meghosszabbítható. A költségeket Roman Abramovics, a Chelsea tulajdonosa állja.

Chelsea FC on Twitter

Chelsea Football Club is joining the medical response to the coronavirus outbreak in London with the news the National Health Service (NHS) has accepted the Club's offer to make the Millennium Hotel at Stamford Bridge available for NHS staff... https://t.co/eENBcxRXXX


Legfrissebb hírek

64 millió euróért szerződtetett szélsőt a Tottenham – hivatalos

Angol labdarúgás
11 órája

Szoboszlai, Kerkez és Pécsi is lerótta kegyeletét Diogo Jota előtt

Légiósok
Tegnap, 16:59

Az Arsenal dán válogatott középpályással erősített – hivatalos

Angol labdarúgás
Tegnap, 13:32

Szoboszlaiék klubja többet költött új játékosokra, mint a francia élvonal

Minden más foci
2025.07.09. 14:20

Bejelentette a spanyol középpályás érkezését az Arsenal – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.06. 14:14

A Chelsea bejelentette Gittens érkezését – hivatalos

Német labdarúgás
2025.07.05. 16:36

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
2025.07.05. 14:12

„Energikus, nagyon atletikus, remekül fog illeszkedni a Liverpoolba” – Kerkez Milost méltatta a bournemouthi újságíró

Légiósok
2025.07.04. 17:57
Ezek is érdekelhetik