PL: balhé a West Hamnél – Carrollt hazaküldték edzésről

Vágólapra másolva!
2018.05.01. 10:07
null
Moyes és Carroll szóváltásba keveredett, utóbbi húzta a rövidebbet (Fotó: AFP)
Áll a bál az angol élvonalbeli West Ham United labdarúgócsapatánál: egybehangzó brit sajtóhírek szerint David Moyes menedzser hazaküldte a hétfői edzésről Andy Carrollt, és a klub eljárást indított a kilencszeres válogatott támadó ellen.

 

A sztori a vasárnapi, Manchester City elleni hazai vesztes bajnokin (4–1) kezdődött, amelyen David Moyes a londoniak gyenge szereplése ellenére végig a kispadon tartotta Andy Carrollt. A második félidő közepén elhasználta mindhárom cserelehetőségét a skót menedzser, a Sky és a Telegraph pedig úgy tudja, Carroll ezt látva eltűnt a játékoskijáróban – állítólag mosdóba ment.

Moyes ezt nem nézte jó szemmel, a hétfői edzésen a beszámolók szerint heves szóváltásba keveredett Carroll-lal, majd hazaküldte a támadót. Azt még nem tudni, hogy a West Ham United megbünteti-e játékosát, de a hírek szerint belső eljárást indított ellene.

„Ez olyan dolog, amivel meg fogok birkózni. Ilyen helyzetben mindenkinek csapatjátékosnak kell lennie” – mondta David Moyes szűkszavúan az esettel kapcsolatban a Manchester City elleni meccs után.

A 29 éves csatár frusztráltsága abból ered, hogy David Moyes irányítása alatt alig-alig jut játéklehetőséghez – legutóbb január másodikán volt a kezdőcsapat tagja, akkor a West Bromwich Albion elleni bajnokit a londoniak az ő duplájával nyerték meg 2–1-re.

Carroll jövője bizonytalan lehet a Telegraph szerint, ha Moyes marad a West Ham menedzsere. A válogatott csatár szerződése jövő nyáron jár le.

Legfrissebb hírek

Maguire: Bolond lennék most elhagyni a Unitedet

Angol labdarúgás
13 órája

Videó: így búcsúztak Diogo Jotától a Premier League első fordulójában

Angol labdarúgás
2025.08.20. 16:22

Így reagált Kerkez Milos a PL-álomcsapatba kerülésre

Angol labdarúgás
2025.08.20. 15:18

Bajban az Arsenal? Havertz hosszú időre kidőlt – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.08.20. 14:34

„Sosem tettünk ilyen ígéretet” – a Newcastle nem engedi el Isakot a Liverpoolhoz

Angol labdarúgás
2025.08.20. 09:11

Isak közleményt adott ki, szerinte a változás mindenki érdeke

Angol labdarúgás
2025.08.19. 22:18

Kerkez Milos is bekerült az előző idény PL-csapatába a játékosok szavazatai alapján

Angol labdarúgás
2025.08.19. 21:45

Szavazás: Ön szerint tizenegyest kellett adni a Leedsnek Tarkowski kezezése miatt?

Angol labdarúgás
2025.08.19. 15:07
Ezek is érdekelhetik