West Ham: Wenger és Mourinho verseng a franciáért

Vágólapra másolva!
2016.12.23. 10:32
Az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban (Premier League) szereplő West Ham United középpályása, Dimitri Payet megszerzéséért Arsene Wenger mellett José Mourinho is csatába szállt.

Sajtóhírek szerint az Arsenal menedzsere, Wenger mellett legfőbb riválisa, a Manchester Unitedet irányító Mourinho is mindent megtesz azért, hogy klubjába csábítsa a West Ham United kulcsemberét, a francia válogatott Payetet.

A kiszemelt a „vörös ördögök” trénere szerint alapembere, Paul Pogba segítségére lehetne tervei megvalósításában, hiszen utóbbi a francia válogatottban kiváló viszonyt ápol Payettel.

Payet a nyilatkozatai alapján nem zárkózik el a távozástól, ami nem csoda, hiszen a WHU 17 bajnoki forduló után a 13. helyen áll.

„Hatással van rám a rossz szereplésünk, de mindent megteszek, hogy javítsak a helyzeten. Bonyolult a helyzetünk, ezért nyitott vagyok minden lehetőségre” – így Payet.

„Hiányzik a Bajnokok Ligája. Gyönyörű éveket tudhatok magam mögött, és szeretném még fontos sorozatokban megmérettetni magam” – árulta el őszinte érzelmeit.

„Ha egyszer úgy alakul, hogy elhagyom a West Hamet, a szabályok betartásával fogom tenni. Az edzőm megérti, hogy a kialakult szituáció nem fekszik nekem” – mondta.

A „kalapácsosok” szívesen bevonnák az üzletbe Marcus Rashfordot vagy Anthony Martialt, azonban Mourinho elzárkózik a gondolattól.

„Mindkét játékosra számít José. A West Ham érdeklődik irántuk, azonban csak az idejét pocsékolja az ügyre” – tudhatjuk meg egy, a Manchester United által meg nem nevezett forrásból.

Legfrissebb hírek

Carragher: Arteta folyton behúzza a kéziféket

Angol labdarúgás
6 órája

Guardiola az Arsenal elleni döntetlenről: „Lesz.rom az eredményt, csak lássam a tüzet a csapatban”

Angol labdarúgás
10 órája

Martinelli a 93. percben átemelte a labdát Donnarummán, az Arsenal egy pontot tartott otthon a Man. City ellen

Angol labdarúgás
22 órája

Az Arsenalnak áll a zászló a vasárnapi rangadón

Angol labdarúgás
Tegnap, 10:30

A Manchester United kihasználta az emberelőnyét, és Casemiro butasága ellenére is megverte a Chelsea-t

Angol labdarúgás
2025.09.20. 20:40

Kétgólos hátrányból mentett pontot a Spurs; a Wolverhampton az ötödik bajnokiját is elveszítette

Angol labdarúgás
2025.09.20. 18:01

Guardiola: Ha az Arsenal vagy a Liverpool lesz a bajnok, az csak a költekezésnek köszönhető, ugye?

Angol labdarúgás
2025.09.20. 10:15

Vlahovics csak a legjobbakhoz igazolna, de ki fizet érte eleget?

Olasz labdarúgás
2025.09.19. 10:51
Ezek is érdekelhetik