MU: egy ügynök szerint Rooneyt olasz csapatnak ajánlották

Vágólapra másolva!
2016.12.17. 13:19
Wayne Rooneyt, a Premier League-ben szereplő Manchester United sztárját a klub vezetősége felajánlotta az olasz Napolinak – állítja az egyik játékosügynök.

Vincenzo Morabito a Radio CRC-nek elárulta, nem túl jó José Mourinho menedzser és Wayne Rooney kapcsolata.Vincenzo Morabito a Radio CRC-nek elárulta, nem túl jó José Mourinho menedzser és Wayne Rooney kapcsolata.

„A Manchester United felajánlotta Rooneyt a Napolinak. Más angol klubhoz nem mehet, így maradt Spanyolország vagy Olaszország. Ismétlem, a Napolinak kínálták fel őt. Az ötlet jól hangzik, ám ha megnézzük, hogy évi tízmillió eurót keres, egyértelmű, hogy nem túl reális elképzelés. Nem túlságosan jó a kapcsolat Mourinho és Rooney között, nincs már jövője az MU-nál – az sem elképzelhetetlen, hogy kölcsönadják.”

A 31 éves Rooney a 2016–2017-es kiírásban összesen 21 mérkőzésen lépett pályára, ezeken háromszor volt eredményes, emellett kiosztott nyolc gólpasszt, ám José Mourinho egyre ritkábban nevezi az angol ikont a kezdőcsapatba.

 

Legfrissebb hírek

Újabb legenda szerint kell Kerkezzel erősíteniük Szoboszlaiéknak

Angol labdarúgás
13 órája

A Liverpoolt és az Aston Villát is kifoszthatják nyáron a szaúdi klubok

Angol labdarúgás
14 órája

Premier League: megúszta a hárommeccses eltiltást a brazil csatár

Angol labdarúgás
15 órája

Megdolgoztatták Szoboszlai Dominiket, válaszul kihozta győztesnek Cristiano Ronaldót

Légiósok
19 órája

Szoboszlai 68 perc játékkal is ott van a hét csapatában a PL-ben

Légiósok
2025.04.29. 18:19

Slot, „Dom” és a többiek – Bobory Balázs publicisztikája

Angol labdarúgás
2025.04.29. 06:49

Szoboszlai Dominikból is a legjobbat hozta ki Arne Slot

Angol labdarúgás
2025.04.29. 06:49

A legifjabb, az első, az egyetlen – Szoboszlai Dominik rekordjai

Légiósok
2025.04.28. 16:29
Ezek is érdekelhetik