Southampton: Nagy Ádám ügyében kérése volt az edzőnek – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2016.07.02. 07:39
null
Nagy Ádámot „jegeli” a Southampton menedzsere, pedig a Fradi középpályásának helyzete forró (Fotó: Hegedüs Gábor)
Angol sajtóhírek szerint Claude Puel, a Southampton frissen kinevezett menedzsere azzal a kéréssel fordult a PL-klub vezetőihez, hogy egyelőre „jegeljék” Nagy Ádám szerződtetését.

Az angol sajtó szerint a csapat irányítását az Evertonhoz távozó Ronald Koemantól átvevő francia szakember a nyári erősítések előtt a jelenlegi játékosállománnyal akar megismerkedni, a már meglévő futballistákat felmérni.

Kérdés, hogy a Benfica és a Marseille által is erősen körüludvarolt, de más klubok – így a PL-címvédő Leicester City – érdeklődését is felkeltő Nagy Ádám, valamint klubja, a Ferencváros mit szól a várakoztatáshoz. A héten a portugál és a francia sajtó is szinte „eladta” már a válogatott középpályást, előbbi a Benficához, utóbbi a Marseille-hez.

A Southampton érdeklődéséről pénteken a francia L'Équipe információira hivatkozva számolhattunk be.

Legfrissebb hírek

A portugálok a napokban kivívhatják a vb-részvételt, de Cristiano Ronaldo és a Benfica még a meccsnél is fontosabb

Foci vb 2026
5 órája

Hosszabbításban harcolta ki a győzelmet a Ferencváros az osztrák hokiligában

Jégkorong
17 órája

Bűnösnek találták a 14 éves lány szexuális zaklatásával vádolt korábbi FTC-légióst

Minden más foci
18 órája

Százmilliós tőkeinjekciót jelentett be a Tottenham

Angol labdarúgás
2025.10.09. 13:44

Ismét megnyerte a Ferencváros a férfi vízilabda Európai Szuperkupát!

Vízilabda
2025.10.08. 21:17

Bravúros döntetlent játszott a Fradi a női labdarúgó Ek-ban

Minden más foci
2025.10.08. 20:52

Bemutatkozott az ősi riválisnál a Juventust is megjárt kapus

Labdarúgó NB II
2025.10.07. 12:50

Ötvös Bence: Nem esik jól, ha így úszik el a győzelem

Labdarúgó NB I
2025.10.07. 08:16
Ezek is érdekelhetik