PL: elfogadta a Pool ajánlatát a BEK-győztes klub – hivatalos

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.12.23. 15:23
null
Marko Grujics a nyártól a Liverpoolban folytatja pályafutását (Fotó: mondo.rs)
A pénzügyi gondokkal küszködő Crvena zvezda labdarúgócsapata elfogadta a Liverpool több mint 5 millió fontos ajánlatát az U20-as világbajnok Marko Grujicsért, aki a szezon hátralévő részét még a szerb csapatnál tölti kölcsönben.

 

Angol sajtóhírekre hivatkozva már beszámoltunk róla, hogy a 19 éves középpályás Liverpoolban folytathatja a pályafutását, az 1991-ben BEK-et nyerő belgrádi egyesület pedig a hivatalos honlapján bejelentette, elfogadta a Premier League-ben szereplő klub 5.1 millió fontos ajánlatát.

„Nagyon szerettük volna, hogy Marko Grujics a következő tíz évben a Crvena zvezda színeiben futballozzon, de a klub pénzügyi helyzete nem teszi lehetővé, hogy elutasítsuk a megkeresést” – olvasható a szerb klub közleményében.

Az U20-as világbajnok középpályás – aki az ősszel 21 bajnoki meccsen öt gólt szerzett és hét gólpasszt jegyzett – a szezon végéig a Crvena zvezdát erősíti, és a nyáron csatlakozik a Liverpool keretéhez.

Grujicsot az Anderlecht és a Stuttgart is csábította, de a Liverpool kínálta érte a legtöbb pénzt.

Legfrissebb hírek

Támadót igazolt a Chelsea, a Real Madrid is csatárt nézett ki magának, a Barca az Espanyoltól vesz kapust

Minden más foci
6 órája

Csatárt szerződtetett a Chelsea, nem sajnálta a pénzt a fiatal játékosra

Angol labdarúgás
6 órája

Sajtóhír: két sztárközéppályás szerződtetését is hamarosan bejelenti a Manchester City

Angol labdarúgás
17 órája

Jadon Sancho elköszönt, nem marad a Chelsea labdarúgója

Angol labdarúgás
21 órája

Luka Modric Olaszországba, a Milanba tart – sajtóhír

Olasz labdarúgás
22 órája

Mindent megtenne a vb-részvételért Szoboszlai Dominik, aki trófeaszoba építését fontolgatja

Angol labdarúgás
2025.06.03. 17:22

Több mint 20 millió eurót fizetett a Chelsea a Sporting fiataljáért – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.02. 22:08

Brazil játékos érkezését jelentette be a Manchester United – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.01. 15:32
Ezek is érdekelhetik