Chelsea: Zola a Közel-Keletre csábítaná Terryt

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.10.29. 11:29
Gianfranco Zola, az egykori kiváló Chelsea-játékos nagyon szívesen látná saját csapatában a kékek mostani csapatkapitányát, John Terryt.

Bár a középső védő a nyáron új szerződést írt alá a Chelsea-vel, helyzete az ősszel bizonytalanná vált, ki is került a csapatból.

Terry korábban ugyan jelezte, hogy a Chelsea-nél szeretné befejezni pályafutását, Zola azonban inkább saját csapatához csábítaná a rutinos futballistát.

„John Terry nagyszerű játékos, olyan, amilyenre az Al-Arabinak szüksége van. Erre meg is van a lehetőség, hiszen ide szívesen jönnek a futballisták, az életszínvonal nagyon magas. A klubok jól fizetnek, szóval nem lennék meglepve, ha Terry egyszer itt futballozna. Talán jövőre, talán két év múlva…” – mondta Zola.

Az Al-Arabi januárban hivatalos ajánlatot tehet Terrynek és a Chelsea-nek.

„Hogy ez sikeres lesz-e, azt nem tudom. Johnnal együtt futballoztam, nagyra tartjuk egymást, ezzel nem lehet gond. Úgyhogy nem lehetetlen, hogy hozzánk kerül. Az viszont biztos, hogy még nem történt kapcsolatfelvétel.”

Az Al-Arabi hat forduló után a negyedik helyen áll Katarban.

Legfrissebb hírek

Alexander Isak nem utazott el a Newcastle edzőtáborába

Angol labdarúgás
2025.07.24. 15:30

Hugo Ekitiké érkezését bejelentette a Liverpool – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.23. 20:33

Marcus Rashford az FC Barcelonában folytatja – hivatalos

Spanyol labdarúgás
2025.07.23. 18:57

Az MU 75 millió euróért szerződtette Bryan Mbeumót – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.21. 21:22

Szoboszlai jobbhátvédként gólpasszt adott, Pécsi és Wirtz debütált a Liverpoolban

Légiósok
2025.07.20. 16:55

Nem játszott a Liverpoollal szóba hozott csatár, megszólalt a Newcastle vezetőedzője

Angol labdarúgás
2025.07.19. 22:08

Marcus Rashford egy lépésre attól, hogy a Barcelona játékosa legyen

Spanyol labdarúgás
2025.07.19. 16:17

Bejelentette Noni Madueke érkezését az Arsenal – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.18. 18:10
Ezek is érdekelhetik