Manchester United: újabb műtét vár Shaw-ra Hollandiában

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.09.17. 20:07
Súlyos sérülést szenvedett a Manchester United védője, Luke Shaw Eindhovenben egy Bajnokok Ligája-mérkőzésen, és bár a játékos első műtétjét sikeresnek minősítették, újra kés alá kell feküdnie.



A kettős lábtörést szenvedő angolt még a keddi mérkőzést követően megműtötte egy háromfős orvosi csoport Eindhovenben, és holnap újabb beavatkozás vár Shawra, ugyanabban a kórházban.

A kettős lábtörést szenvedő angolt még a keddi mérkőzést követően megműtötte egy háromfős orvosi csoport Eindhovenben, és holnap újabb beavatkozás vár Shawra, ugyanabban a kórházban.

Az United alelnöke, Ed Woodward meglátogatta a játékost, akinek immáron szülei is gondját viselik.

A legújabb hírek szerint „csak" csont törött, így a védő hamarabb felépül a vártnál – a mérkőzést követően Louis van Gaal márciusi visszatérésről beszélt. Ha minden rendben lesz, Shaw a jövő héten térhet haza Manchesterbe.

Az angol sajtó az eset kapcsán leggyakrabban a korábbi coventrys David Busst esetét emlegeti, aki lábát törte az Old Traffordon, miután ütközött a Denis Irwin, Brian McClair kettőssel, és 26 műtétet, valamint egy súlyos fertőzést (húsevő baktériumok támadták meg szervezetét) kellett elviselnie ezt követően, és természetesen soha többé nem térhetett vissza a pályára.

Legfrissebb hírek

Man. United–Arsenal és Liverpool–Bournemouth az első fordulóban – íme, a PL-sorsolás!

Angol labdarúgás
2025.06.18. 10:12

Karába János hatalmas gólján az angolok is csak álmélkodtak

Népsport
2025.06.16. 07:22

Matheus Cunha aláírt a Manchester Unitedhez – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.12. 15:34

A közösségi oldalakon a Real Madrid a legnépszerűbb futballklub

Minden más foci
2025.06.11. 11:28

Jadon Sancho elköszönt, nem marad a Chelsea labdarúgója

Angol labdarúgás
2025.06.04. 07:41

Brazil játékos érkezését jelentette be a Manchester United – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.06.01. 15:32

Felkészülés: kikapott a délkelet-ázsiai válogatottól a Manchester United

Angol labdarúgás
2025.05.28. 17:54

Három rutinos játékos távozását jelentette be a Manchester United

Angol labdarúgás
2025.05.26. 06:46
Ezek is érdekelhetik