MU: 30 millióért jön a Benfica argentin sztárja – sajtóhír

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.06.06. 16:07
null
Lapértesülések szerint Nicolás Gaitán órákon belül a Manchester United játékosa lesz (Fotó: Reuters)
Egybehangzó lapértesülések szerint a Manchester United órákon belül bejelenti Nicolás Gaitánnak, a Benfica argentin válogatott labdarúgójának a szerződtetését.

 

Az átigazolások területén megbízhatónak számító olasz újságíró, Gianluca Di Marzio már pénteken megírta, hogy megszületett a megállapodás a Manchester United és Nicolás Gaitán klubja, a portugál Benfica között. A 27 éves támadó középpályás körülbelül 30 millió euróért igazol a „vörös ördögökhöz”.

Azóta portugál források is kész tényként kezelik a játékos szerződtetését, és a csapatok a hírek szerint órákon belül hivatalosan is bejelenthetik Gaitán klubváltását.

A több poszton is bevethető, kilencszeres argentin labdarúgó a Benficában a 2014–2015-ös szezonban 37 mérkőzésen lépett pályára, ezeken összesen négy gólt szerzett és 16 gólpasszt adott.

Persze azért nem árt megemlíteni, hogy a nemzetközi sajtó ugyanis nem először „adta el” Gaitánt az MU-nak…

 

 

 

Legfrissebb hírek

Az El-győzelem sem mentheti meg Postecoglout – Pallister

Európa-liga
1 órája

Szoboszlai Dominik is érzékeny búcsút vett Trent Alexander-Arnoldtól

Angol labdarúgás
2025.05.06. 14:42

Hit nélkül nem ment a győrieknek a Benfica elleni BEK-elődöntőben

Népsport
2025.05.06. 08:42

A City De Bruyne góljával törte meg a Wolves veretlenségi sorozatát

Angol labdarúgás
2025.05.02. 22:49

Pep Guardiola szerződése lejártával távozik a Citytől, pihenőt tartana

Angol labdarúgás
2025.05.02. 20:21

Szó szerint beleremegett az Anfield Alexis Mac Allister góljába

Angol labdarúgás
2025.05.02. 15:18

Valverde: az emberhátrányig sokkal jobbak voltunk, mint a Manchester United

Európa-liga
2025.05.02. 10:37

Gyökeres a Manchester Unitedben? Rúben Amorim elmondta a véleményét

Angol labdarúgás
2025.05.01. 10:29
Ezek is érdekelhetik