MU: „Ángel Di María nem szolgálta meg az árát”

Vágólapra másolva!
2015.05.08. 10:46
Dietmar Hamann, a Liverpool korábbi játékosa szerint Ángel Di María, a Premier League-ben szereplő Manchester United labdarúgója Angliában nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket, a Bayern Münchenbe azonban szerkezetileg tökéletesen beleillene.

Di María 26 találkozón lépett pályára az angol bajnokságban, ezeken az összecsapásokon 3 gólt szerzett, és kiosztott 10 gólpasszt.

Dietmer Hamann odáig ment, hogy melléfogásnak titulálta az argentin válogatott játékos Manchesterbe igazolását, de a Bayern München keretében el tudná képzelni.

A korábbi német válogatott játékos tisztában van vele, hogy nem lenne olcsó mulatság megszerezni Di Maríát, tekintve, hogy 75 millió euróért cserélt klubot tavaly nyáron, ennek ellenére jó ötletnek tartaná a szerződtetését.

„Rengeteg pénzbe került Di María a Manchester Unitednek, de nem szolgálta meg az árát. A Bayern München játékába viszont beleillene" – mondta Hamann a Sky Sportsnak.

Legfrissebb hírek

Klub-vb: Flamengo–Bayern München nyolcaddöntő

Klub-vb
1 órája

Klubvilágbajnokság: 11/11 tizenegyes Di Maríától

Minden más foci
9 órája

Október végén vagy november elején rendezik a Bayern München–Bayer Leverkusen rangadót

Német labdarúgás
2025.06.27. 14:22

Bundesliga: Bayern München–RB Leipzig rangadóval indul a bajnokság

Német labdarúgás
2025.06.26. 09:29

„Nem tudom, melyik ujjamba harapjak” – Giovane Elber a Flamengo–Bayernről

Klub-vb
2025.06.25. 10:13

Wirtzről lemaradt, így a Liverpool két sztárját szeretné a Bayern München

Német labdarúgás
2025.06.22. 16:10

A Bayern sztárja, Jamal Musiala megsérült a klubvilágbajnokságon

Klub-vb
2025.06.21. 11:11

Man. United–Arsenal és Liverpool–Bournemouth az első fordulóban – íme, a PL-sorsolás!

Angol labdarúgás
2025.06.18. 10:12
Ezek is érdekelhetik