Premier League: horrorfilmben is szerepelhetett volna a védő

Vágólapra másolva!
2015.03.05. 20:17
null
Shaun Wright-Phillips minden jót kívánt Nedum Onuohának (Fotó: Kicca)
A Queens Park Rangers labdarúgócsapatát erősítő Nedum Onuohával ebben a szezonban mindig történik valami, amikor az Arsenal ellen lép pályára. Szerdán például szétnyílt a bőr az arcán a szeme alatt.


A karácsony második napján lejátszott Arsenal–QPR (2–1) mérkőzésen Olivier Giroud, a hazaiak francia csatára lefejelte Onuohát, amiért piros lapot kapott.

A most szerdán rendezett QPR–Arsenal bajnokin (1–2) a saját csapattársával, Steven Caulkerrel ütközött Onuoha, aki ezúttal sokkal rosszabbul járt. A sérüléséről a szintén a Rangers kötelékébe tartozó Shaun Wright-Phillips töltött fel kissé sokkoló képet az egyik közösségi oldalra. Nem túlzás, a 28 éves nigériai védő egy rosszabb horrorfilmben is szerepet kaphatott volna sebe összevarrása előtt.

Mielőbbi visszatérésére mindenesetre nagy szüksége lenne csapatának, hiszen a QPR kieső helyen áll a Premier League-ben.

Legfrissebb hírek

Jeremie Frimpong a Liverpoolban folytatja pályafutását – hivatalos

Angol labdarúgás
15 órája

Emelte a tétet a Liverpool, még több pénzt ajánl Wirtzért – sajtóhír

Angol labdarúgás
15 órája

Kerkez bekerült a Premier League álomcsapatába

Angol labdarúgás
18 órája

Videó: apjára ütött – Alisson fia nem hagyta gólt lőni a gyerekeket

Angol labdarúgás
2025.05.29. 18:30

Kerkez igent mondott a Liverpoolnak – sajtóhír

Légiósok
2025.05.28. 15:04

A Bournemouth egyik gólja lehet az idény legszebb találata – Kerkez adta a gólpasszt

Angol labdarúgás
2025.05.28. 12:18

A Bournemouth francia válogatott játékossal pótolhatja Kerkezt – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.05.28. 09:33

Liverpool: 27 sérültet szállítottak kórházba a bajnoki parádén történt gázolás után; közleményt adott ki a klub

Angol labdarúgás
2025.05.27. 07:56
Ezek is érdekelhetik