PL: egy éven belül harmadszor állítottak ki tévesen játékost

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2015.03.21. 16:44
2014. március 22. és 2015. március 21. között három alkalommal fordult elő a Premier League-ben, hogy a játékvezető nem azt a játékost állította ki egy csapatból, aki elkövette a szabálytalanságot.

Egy éve az Arsenal, három héttel ezelőtt a Sunderland, most szombaton pedig a West Bromwich Albion volt a kínos bírói baki elszenvedője a Manchester City otthonában elszenvedett 3–0-s bajnoki vereség során. A WBA már a második perctől emberhátrányban játszott. Egy éve az Arsenal, három héttel ezelőtt a Sunderland, most szombaton pedig a West Bromwich Albion volt a kínos bírói baki elszenvedője a Manchester City otthonában elszenvedett 3–0-s bajnoki vereség során. A WBA már a második perctől emberhátrányban játszott.

Neil Swarbrick játékvezető Craig Dawson faultját először továbbengedte, de egy újabb – már a tizenhatoson belül történő – szabálytalanság miatt visszafújta a támadást. Ennek ellenére Gareth McAuleyt állította ki, aki már a büntetőterületen belül vitte földre Wilfried Bonyt.

McAuley nem hitte el, hogy neki kell lemennie (Fotó: Reuters)
McAuley nem hitte el, hogy neki kell lemennie (Fotó: Reuters)
Legfrissebb hírek

Birminghamből dobhatnak mentőövet a Man City belga sztárjának – sajtóhír

Angol labdarúgás
1 perce

Röviden, de velősen üzent Szoboszlaiéknak a Crystal Palace

Angol labdarúgás
3 órája

Csak ikszelt az Arsenal, de a Liverpool még így sem bajnok

Angol labdarúgás
16 órája

Rashford nem hiszi, hogy visszatér az MU-hoz, BL-csapatban játszana

Angol labdarúgás
23 órája

Mindenki játszani akar az Arsenalban, és nem csak azért, hogy a Liverpool ma még ne legyen bajnok

Labdarúgás
Tegnap, 12:50

PL: az Arsenal a kiesés szélére sodorta az Ipswichet, még nem bajnok a Liverpool

Angol labdarúgás
2025.04.20. 16:58

Videó: Callum Styles piros lapot kapott, csapata egyre távolabb kerül a feljutástól

Légiósok
2025.04.18. 18:32

„Néhány percre elfelejthetjük, hogy milyen idényünk van” – Rúben Amorim a drámai El-továbbjutás után

Európa-liga
2025.04.18. 08:31
Ezek is érdekelhetik