Az MU-s „gerrardozásán” röhög Anglia, a Hodgson-mosolyból mém lett

Vágólapra másolva!
2015.02.17. 12:46
A Preston North End–Manchester United (1–3) labdarúgó FA-kupa-találkozón rengeteg furcsa jelenet volt. Három érdekes manchesteri gól is született, ráadásul a találkozó nem csak az MU-találatok miatt marad emlékezetes.

Ha Wayne Rooney „műrepülése” nem lett volna elég, Daley Blind is adott témát a futballkedvelőknek. A holland egy egyszerű passzba bonyolódott bele, majd esett el a saját lábában. Wayne Rooney „műrepülése” nem lett volna elég, Daley Blind is adott témát a futballkedvelőknek. A holland egy egyszerű passzba bonyolódott bele, majd esett el a saját lábában.

A Twitteren természetesen azonnal lecsaptak a mozdulatra, és a drukkerek már azt kutatják, vajon miből, és mennyit ivott az Ajaxtól majd' húszmillió euróért szerződtetett futballista, akinek esése a közösségi oldalakon csak úgy terjedt: a „gerrardozás” – utalva ezzel a liverpooli klasszis híres esésére.

Meglepetésre a mémtornádó azonban nem a hollandot, hanem az angol válogatott szövetségi kapitányát, Roy Hodgsont kapta fel, akinek gumiarcától talán Jürgen Klopp is megrémülne.

Az angolok kapitánya a nyolcaddöntő sorsolásánál segédkezett, és a golyó kihúzásánál sikerült egy olyan mosolyt eleresztenie, amely azonnal kiakasztotta a mémgyárosokat.

Az eredeti Hodgson-mosoly (Fotó: Twitter)
Az eredeti Hodgson-mosoly (Fotó: Twitter)
Hodgson mindent kézben tart (Fotó: Twitter)
Hodgson mindent kézben tart (Fotó: Twitter)
Roy Napóleon (Fotó: Twitter)
Roy Napóleon (Fotó: Twitter)

Legfrissebb hírek

A Fulham korai góljára hárommal válaszolt az Aston Villa

Angol labdarúgás
2025.09.28. 17:24

Eddig tartott a türelem: a West Ham kirúgta Graham Pottert – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.09.27. 13:50

Arne Slot elmondta, miért cserélte le Kerkez Milost

Angol labdarúgás
2025.09.14. 20:46

„Kár érte…” – Slot szerint a futballban megtörténhetnek a Guéhiéhez hasonló esetek

Angol labdarúgás
2025.09.12. 11:13

A West Ham United újra kölcsönadhatja Hegyi Krisztiánt

Légiósok
2025.09.09. 15:47

Piros és fehér után zöld – bemutatta harmadik számú mezét a Liverpool

Angol labdarúgás
2025.09.09. 14:36

Ötvennégy éves szurkoló lesz a kapus az angol hatodosztályban

Angol labdarúgás
2025.09.06. 08:26

„Szoboszlai Alexander-Arnolddá változtatta magát; emlékeztet Milnerre”

Angol labdarúgás
2025.09.05. 18:36
Ezek is érdekelhetik