Anglia: Tőzséréké a magyar rangadó, Bogdán közel a 0-hoz

2014.02.15. 18:46
Bogdán Ádám a 82. percig húzta kapott gól nélkül az angol másodosztályú Bolton kapujában a Millwall otthonában, de nyolc perccel a vége előtt betaláltak a hazaiak, akik 1–1-re mentették a meccset. A forduló magyar rangadóján a Watford 1–0-ra legyőzte a Middlesbrough-t.

Bogdánnak ez volt a 15. bajnokija ebben a szezonban, egyedül október elsején tartotta kapott gól nélkül a kapuját (0–0 a Blackpool ellen), és most ismét közel került hozzá, de egy bravúr után a kipattanóra épp az ellenfél játékosa ért oda.

Tőzsér Dániel a Watford, Varga József a Middlesbrough kezdőcsapatában szerepelt a nap magyar rangadóján, amelyet a hazaiak nyertek meg 1–0-ra Troy Deeney tizenegyesgóljával. Tőzsér végigjátszotta a találkozót, Vargát a 73. percben lecserélték. A meccsen két kiállítás történt, 1–0-nál mindkét oldalról kiszórtak egy-egy embert.

A Watford a Genoától kölcsönkapott Tőzsér érkezése óta veretlen, négyből három meccset megnyert, és ezzel a győzelmével megelőzte a Middlesbrough-t.