Arsenal: a Juve felajánlott egy csatárt, de nem rá utaznak

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2014.01.20. 12:57
Olaszországi és angliai sajtóértesülések szerint Mirko Vucsinics ügynöke hétfőn Londonba utazott, hogy tárgyaljon a jelenleg a Juventust erősítő labdarúgó Arsenalba igazolásáról.

Az említett sajtóértesülések szerint a rövid távra – az idény végéig – csatárt kereső Arsenal Fernando Llorente kölcsönvételének feltételeiről érdeklődött a Juventusnál, amely azonban a spanyolt nem kívánja elengedni, felajánlotta inkább Vucsinicset – örökbe.

Arsene Wenger, az Arsenal menedzsere a hét végén arról beszélt, nem kifejezetten Vucsinics a célszemélyük, igaz, nem is zárta ki, hogy tárgyalásba bocsátkozzanak a 30 éves montenegróiról – a játékosügynök Alessandro Lucci londoni utazása azt jelzi, az ügy napirendre kerülhet.

Eközben Beppe Marotta, a Juventus sportigazgatója világossá tette: a kevés játéklehetőséget kapó Vucsinicset és Fabio Quagliarellát megfelelő ajánlat estén elengedik a télen.

Legfrissebb hírek

Arteta szerint még hetekig eltarthat Ödegaard felépülése

Angol labdarúgás
Tegnap, 18:21

Ödegaard megsérült, kihagyja a válogatott meccseket

Angol labdarúgás
2025.10.05. 20:00

Az Arsenal és a Manchester United is otthon tartotta a három pontot

Angol labdarúgás
2025.10.04. 17:59

Szoboszlai gólja után változtatta meg véleményét a PL esélyeseiről a szakértő

Angol labdarúgás
2025.10.02. 17:18

Az Opta „szuperszámítógépe” szerint már az Arsenal a Bajnokok Ligája legnagyobb favoritja

Bajnokok Ligája
2025.10.02. 09:28

Haaland duplája sem volt elég a Citynek a Monaco ellen, hozta a kötelezőt otthon az Arsenal

Bajnokok Ligája
2025.10.01. 22:59

Újabb hosszabbítás az Arsenalnál, Saliba is aláírt – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.09.30. 11:43

Így „őrült meg” Ian Wright a stúdióban az Arsenal győztes gólját látván – videó

Angol labdarúgás
2025.09.29. 13:52
Ezek is érdekelhetik