Tottenham: Bale semmi pénzért nem eladó - Villas-Boas

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2013.07.20. 10:15
Nagyon úgy fest, hogy Gareth Bale az előttünk álló szezonban is az angol élvonalbeli labdarúgó-bajnokságban szereplő Tottenham Hotspurt fogja erősíteni – erre utal a „sarkantyúsok” menedzserének, André Villas-Boasnak a minapi nyilatkozata is.

„Bale semmi pénzért nem eladó. Nem idegesít, hogy a távozásáról pletykálnak, az átigazolási időszakban ez normális” – szögezte le a portugál szakember, aki hozzátette: a walesi válogatott játékosért nem kapott ajánlatot a Tottenham, amely a brazil válogatott középpályás, Paulinho megszerzése után tovább erősítené a keretét.

A szigetországi sportsajtóban Villas-Boas neve is felvetődött mint a Barcelonától távozó Tito Vilanova lehetséges utódja. A 35 esztendős trénernek – természetesen – reagálnia kellett a hírekre.

„Ez egy nagyon nehéz szituáció, minden jót kívánok Titónak. A betegsége miatt mondott le a vezetőedzői pozícióról, így nem megfelelő a pillanat, hogy az utódlásáról beszéljünk.”

Legfrissebb hírek

Videó: apjára ütött – Alisson fia nem hagyta gólt lőni a gyerekeket

Angol labdarúgás
2025.05.29. 18:30

Jonathan Tah a Bayern Münchennél folytatja – hivatalos

Német labdarúgás
2025.05.29. 09:10

A Liverpool megtette az első ajánlatát Wirtzért – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.05.26. 11:46

A FourFourTwo szerint a Liverpool részéről pénzkidobás lenne Wirtz szerződtetése

Angol labdarúgás
2025.05.22. 12:24

Kerkez Milos is bekerült Alan Shearer Premier League-álomcsapatába

Angol labdarúgás
2025.05.21. 21:08

Újabb lipcsei játékos került a Liverpool célpontjai közé – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.05.21. 10:21

Szoboszlai gólpasszt adott, a Liverpool ikszelt az Arsenallal

Angol labdarúgás
2025.05.11. 19:29

Legyőzte a Chelsea-t, és nagy lépést tett a BL felé a Newcastle

Angol labdarúgás
2025.05.11. 15:03
Ezek is érdekelhetik