Wigan: Bogdánék korábbi menedzserével jutnának vissza

Vágólapra másolva!
2013.06.14. 21:49
A 2012 októberében a Bolton Wanderers kispadjáról felállított skót menedzsert, Owen Coyle-t nevezték ki az FA-kupa-győztes, a Premier League-ből azonban kiesett Wigan Athletic labdarúgócsapatának élére.
Coyle azt a Roberto Martínezt váltja a Wigan kispadján, aki a Sir Alex Ferguson örökébe lépett David Moyes helyét foglalta el az Everton élén.

A Wigan elnöke, Dave Whelan egyéves szerződést ajánlott a korábban Burnleynél is megfordult, 46 esztendős szakembernek, aki 2011 tavaszán az FA-kupa elődöntőéig vezette a Boltont, de egy évvel később nem tudta az angol élvonalban tartani a klubot, így Bogdánék a következő szezonban Championshipben folytathatták, ahol tavasszal – immáron Coyle nélkül – egy hajszállal maradtak le a feljutás rájátszásáról.

„Ha valaki képes visszavezetni a Premier League-be a Wigant, akkor az Owen Coyle – nyilatkozta Whelan. – Bár kiharcoltuk a nemzetközi szereplést, a klub elsődleges célja egyértelműen a feljutás, a PL-tagság kiharcolása lesz.”

Legfrissebb hírek

Championship: ezek a csapatok keresik Kosznovszkyt, 500 ezer font kevés lesz – sajtóhír

Labdarúgó NB I
8 órája

Gyökeres mindenben megegyezett az Arsenallal – sajtóhír

Angol labdarúgás
10 órája

A Chelsea bejelentette a Brighton braziljának megszerzését

Angol labdarúgás
2025.07.02. 15:21

A Liverpool bejelentette, a Leverkusenhez igazol a középhátvéd

Angol labdarúgás
2025.07.02. 11:17

Kepa Arrizabalaga az Arsenalhoz szerződött – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.01. 16:27

Portugáliába igazolt a Ferencvárossal hírbe hozott védő – hivatalos

Minden más foci
2025.06.30. 09:25

Kerkez Milos minden idők második legdrágább magyar játékosa lett

Légiósok
2025.06.26. 13:08

Az osztrák másodosztályba szerződött a legendás énekes fia

Minden más foci
2025.06.26. 12:10
Ezek is érdekelhetik