Arsenal: „Ha csak bólogatni kell, nekem is szólhattak volna”

Vágólapra másolva!
2013.06.23. 11:46
Tony Adams, az Arsenal labdarúgócsapatának legendás játékosa szerint korábbi együttesének hatalmas a lemaradása az élmezőnyhöz képest, ezért jelentős változtatásokra van szükség a klub vezetőségében.
„Itt lenne az ideje, hogy az Arsenal végre nyerjen is valamit! Még mindig rengeteg hiányossággal küzd a csapat, trófeát pedig az elkövetkezendő években sem fog nyerni, pedig én már az FA-kupával, vagy a Ligakupával is kiegyeznék” – mondta Adams a The Sunnak.

Ahogy arról korábban beszámoltunk, az „ágyúsok” a 73 éves Sir Chips Keswicket nevezték ki a klub elnökének Peter Hill-Wood visszavonulása után. A londoni csapatnál majd' húsz évet eltöltő Adams szerint ez hatalmas hiba volt, és inkább neki kellett volna kapnia a megüresedett pozíciót.

„Chips nagyszerű ember, de a kinevezése nem volt túl előrelátó döntés a vezetőség részéről. Ha valaki olyanra van szükség, aki csak bólogat és helyesel, akkor nekem is szólhattak volna, az is jobb döntés lett volna ennél. Sajnos azonban nemcsak itt van probléma a vezetésben, eljött az ideje, hogy végre egy új menedzser üljön le a kispadra” – tette hozzá Adams.
Legfrissebb hírek

A Brighton ellen is folytatta győzelmi sorozatát a Manchester United

Angol labdarúgás
47 perce

Hiába a Chelsea korai vezetése, 93. perces góllal a Sunderland nyert Londonban

Angol labdarúgás
3 órája

Cody Gakpo játéka hátráltatja Kerkez Milos kibontakozását

Angol labdarúgás
8 órája

Továbbra sem megy a West Hamnek, a Leedstől is kikapott

Angol labdarúgás
22 órája

Enrique Guardiolát előzte, Haaland Cristiano Ronaldo nyomdokaiban a BL történetének leggólgazdagabb játéknapján

Bajnokok Ligája
2025.10.22. 11:24

Diego Simeone: Az Arsenal a legjobb csapat, amellyel idén találkoztunk

Bajnokok Ligája
2025.10.22. 07:15

Döcögős úton – Nagy Zsolt jegyzete

Angol labdarúgás
2025.10.22. 06:37

Gyökeres duplázott, az Arsenal kiütötte hazai pályán az Atlético Madridot

Bajnokok Ligája
2025.10.21. 22:52
Ezek is érdekelhetik