Arsenal: Podolski nem szándékozik eligazolni a nyáron

Vágólapra másolva!
2013.05.26. 16:37
A médiában keringő hírekkel ellentétben Lukas Podolski, az angol élvonalbeli Arsenal német támadója nem szeretne eligazolni a londoni klubtól a nyáron.
„Nagyon kényelmesen és otthonosan érzem itt magam, s mindemellett elégedett vagyok az első angliai szezonommal. Nem áll szándékomban elhagyni az Arsenalt, a pletykákat nem tudom megállítani” – idézi a spox.com Podolskit.

Mint ismert, a német válogatott támadó tavaly nyáron Kölnből szerződött az angol együtteshez, első idényében 16 gólt szerzett az összes sorozatot figyelembe véve, a Premier League-ben 11 találattal járult hozzá az Arsenal Bajnokok Ligája-szereplést érő negyedik bajnoki helyezéséhez.
Legfrissebb hírek

Szoboszlaiék klubja többet költött új játékosokra, mint a francia élvonal

Minden más foci
2 órája

Korábbi Manchester United-játékos lett az Arsenal másodedzője – hivatalos

Angol labdarúgás
22 órája

Gyökeres mindenben megegyezett az Arsenallal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.07.06. 15:43

Bejelentette a spanyol középpályás érkezését az Arsenal – hivatalos

Angol labdarúgás
2025.07.06. 14:14

A Chelsea bejelentette Gittens érkezését – hivatalos

Német labdarúgás
2025.07.05. 16:36

Bejelentették, hol folytatja pályafutását Kyle Walker

Angol labdarúgás
2025.07.05. 14:12

„Energikus, nagyon atletikus, remekül fog illeszkedni a Liverpoolba” – Kerkez Milost méltatta a bournemouthi újságíró

Légiósok
2025.07.04. 17:57

Gyökeres változás a fine art helyett: ez lesz az Arsenal éve?

Angol labdarúgás
2025.07.03. 17:45
Ezek is érdekelhetik