Arsenal: Fabregast és Nasrit is nevezték az Udinese elleni BL-selejtezőkre

Vágólapra másolva!
2011.08.09. 23:04
Az Arsenal két olyan játékost, Cesc Fabregast és Samir Nasrit is nevezett a Bajnokok Ligája-selejtezőinek rájátszásában az Udinese elleni találkozóra, akik el szeretnék hagyni a közeljövőben az „ágyúsokat".

Mint köztudott, Cesc Fabregast a Barcelona, Samir Nasrit a Manchester City csábítja, és mivel mindkét egyesület érdekelt a BL csoportkörében, nem szerepelhet e páros náluk a sorozatban, amennyiben pályára lépnek az Udinese ellen, és a főtáblára jut az Arsenal.Cesc Fabregast a Barcelona, Samir Nasrit a Manchester City csábítja, és mivel mindkét egyesület érdekelt a BL csoportkörében, nem szerepelhet e páros náluk a sorozatban, amennyiben pályára lépnek az Udinese ellen, és a főtáblára jut az Arsenal.

Arsene Wenger menedzser szeretné megtartani a két labdarúgót, de meglehet, ez a lépés arra készteti a két kérőt, hogy gyorsan emeljék az árat és megegyezzenek a londoni klubbal.

A nevezési listán szerepel a japán Mijaicsi Rjo is, aki megkapta munkavállalási engedélyét.

 

 

 

Legfrissebb hírek

PSG-uralom a BL-idény álomtizenegyében, az egyéni elismeréseket is párizsiak zsebelték be

Bajnokok Ligája
2 órája

Egy gól elég volt a Barca ellen, az Arsenal nyerte meg a női Bajnokok Ligáját

Bajnokok Ligája
2025.05.24. 20:07

Premier League: Martínez öt év után elhagyhatja a Villát – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.05.22. 16:39

La Liga: az Arsenallal cukkolta az edzője Zubimendit – videó

Spanyol labdarúgás
2025.05.19. 12:09

Rice bombája eldöntötte: az Arsenal legyőzte a Newcastle-t, és bebiztosította a BL-indulást

Angol labdarúgás
2025.05.18. 17:29

Megtette ajánlatát Gyökeresnek az Arsenal – sajtóhír

Angol labdarúgás
2025.05.16. 16:36

Real Madrid, Liverpool, Chelsea, Arsenal – sorban állnak az elitklubok a Bournemouth védőtehetségéért

Spanyol labdarúgás
2025.05.13. 18:47

Szoboszlai gólpassza után született meg a Liverpool második gólja

Angol labdarúgás
2025.05.11. 18:01
Ezek is érdekelhetik