Anglia: Johnson szerint a válogatottat nem zavarja, hogy Terry a kapitány

Vágólapra másolva!
2011.03.22. 10:08
Glen Johnson, a Liverpool angol labdarúgó-válogatott védője úgy nyilatkozott, a keret tagjainak nincs problémája azzal, hogy újra John Terry a „háromoroszlánosok" csapatkapitánya.

„Örülök, hogy játszhatok az angol válogatottban, függetlenül attól, hogy ki a csapatkapitány. Fabio hozott egy döntést, és ez az ő dolga, nekem nincs közöm hozzá. Nem gondolnám, hogy ez a fejlemény meghatározó lesz. A keretben mindenki profi, a feladata lehető legjobb elvégzésére törekszik, így nem hiszem, hogy gond lesz ebből" – mondta Johnson.

„Nyilvánvaló, hogy John Terry kiváló kapitánya a Chelsea-nek, és az angol válogatottnál is az volt, így szerintem most is hasonló jó munkát végez majd. Rio valószínűleg csalódott lesz, hogy már nem ő a kapitány, de biztos vagyok benne, hogy túlteszi magát rajta" – tette hozzá a futballista.

Terrytől tavaly vették el a karszalagot házasságtörési botránya miatt, de Capello szerint eleget „bűnhődött" emiatt.

AZ ANGOL KERET WALES ELLEN
Kapusok: Ben Foster (Birmingham City), Robert Green (West Ham United), Joe Hart (Manchester City)
Védők: Leighton Baines (Everton), Gary Cahill (Bolton Wanderers), Ashley Cole (Chelsea), Michael Dawson (Tottenham Hotspur), Phil Jagielka (Everton), Glen Johnson (Liverpool), Joleon Lescott (Manchester City), John Terry (Chelsea), Kyle Walker (Aston Villa)
Középpályások: Gareth Barry (Manchester City), Stewart Downing (Aston Villa), Matt Jarvis (Wolverhampton), Frank Lampard (Chelsea), Aaron Lennon (Tottenham Hotspur), James Milner (Manchester City), Scott Parker (West Ham United), Ashley Young (Aston Villa), Jack Wilshere (Arsenal)
Csatárok: Darren Bent (Aston Villa), Andy Carroll (Liverpool), Peter Crouch (Tottenham Hotspur), Jermain Defoe (Tottenham Hotspur), Wayne Rooney (Manchester United)

 

Legfrissebb hírek

„Mindig mondta, hogy én leszek a világ legjobbja” – elsírta magát Dembélé gyerekkori barátja az Aranylabda-gálán

Francia labdarúgás
22 órája

Labdarúgás: több mint 1200 fiatalperc az NB I 7. fordulójában

Utánpótlássport
23 órája

Labdarúgás: szerény a korosztályos válogatottak idei mérlege

Utánpótlássport
2025.09.20. 09:07

Labdarúgás: döntetlent játszott az U16-os válogatott Szlovéniában

Utánpótlássport
2025.09.18. 19:09

NS-foci: Olasz Gergő lett az újságíró Eb gólkirálya

Egyéb egyéni
2025.09.16. 21:53

Labdarúgás: három góllal kikaptak az U16-osok a szlovénoktól

Utánpótlássport
2025.09.16. 18:49

Ötös lista: címet véd a PSG? Favorit lenne a Liverpool? Visszatér a Real Madrid? – BL-esélylatolgatás

Bajnokok Ligája
2025.09.15. 18:25

„Furcsa gyerek...” – anyja ügyetlennek tartja Mbappét a mindennapokban

Spanyol labdarúgás
2025.09.11. 12:13
Ezek is érdekelhetik