Bernando Corradi megtalálta a góllövőcipőjét

2006.11.18. 16:11
A Manchester City 3-1-re győzött a vendég Fulham ellen az angol első osztályú labdarúgó-bajnokság (Premiership) 13. fordulójában. A kisebbik manchesteri együttesnek ez volt a negyedik győzelme a bajnokságban, valamennyit hazai pályán érte el.
Joey Barton góllal és gólpasszal tette le a névjegyét, de a legnagyobb érdem a kétgólos Barnardo Corradié

Szavazás

Ön szerint ki lesz az angol bajnok 2007-ben?

Írja be az itt látható számot!
A találkozón az olasz Bernardo Corradi két gólt szerzett, először a 12. percben Jorgosz Szamarasz, majd a 33-dikban Joey Barton passzát küldte a hálóba (2-0).

A City még az első félidőben belőtte a harmadikat is, ez a második találatnál gólpasszt adó Joey Barton nevéhez fűződött (3-0).

A Fulhamnek a szünet után már csak a szépítésre futotta az erejéből, a 62. percben a csereként beállt Collins John alakította ki a 3-1-es végeredményt.

Corradi egyébként kis híján mesterhármast – igaz, nem a klasszikus fajtából valót – ért el, de 13 perccel a lefújás előtt hiába várt üresen egy beadást a kapu torkában, Micah Richards inkább az oldalhálóba lőtt.

A Fulham negyedszer szenvedett vereséget, idegenből második alkalommal távozott lógó orral a londoni együttes.

ANGOL ELSŐ OSZTÁLYÚ LABDARÚGÓ-BAJNOKSÁG (PREMIERSHIP)