NHL: hosszabbítás után egyenlített a Panthers a Rangers ellen

DOMONKOS BÁLINTDOMONKOS BÁLINT
2024.05.29. 07:16
Sam Reinhart góljával nyert és egyenlítette ki a Rangers elleni párharcot a Panthers (Fotó: Getty Images)
Továbbra is teljesen nyílt az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) Keleti főcsoportjának döntője, miután a Florida Panthers hazai jégen hosszabbítás után egyenlítette ki 2–2-re a New York Rangers elleni párharcot.

A konferenciadöntő első meccsét New Yorkban nyerte meg a Panthers, hogy aztán a Rangers egy hazai és egy idegenbeli meccs megnyerésével fordítsa a maga javára a párharcot.

A második floridai meccs is az eddig megszokott fordulatokat hozta, Vincent Trocheck góljával vezettek a vendégek az első harmadban, de a másodikban Sam Bennett és Carter Verhaeghe is betalált a hazaiaktól. 2–1

De volt még csavar a meccsben, hiszen Artemi Panarin és Adam Fox most Alexis Lafreniere-nek hozott össze egy gólt a harmadik harmad elején, a Rangers egyenlítése után pedig a rendes játékidőben újabb találat már nem született, aztán a ráadásban Sam Reinhart bő egy perc alatt egy emberelőnyös góllal megnyerte a meccset a párharcban egyenlítő Panthersnek. 3–2