NBA: győzött a Knicks és a Nuggets is

H. Á.H. Á.
2024.05.15. 08:51
Jokics újabb győzelemre vezette a Denvert (Fotó: Getty Images)
Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) rájátszásának szerda hajnali mérkőzésein a Denver Nuggets és a New York Knicks is győzött és egyaránt 3–2-re vezet a szériában.

A címvédő Denver Nuggets már vezet a Minnesota elleni főcsoport-elődöntőben, holott a széria első két – hazai – meccsét elvesztette: szerda hajnalban a 40 pontig jutó, immár háromszoros MVP Nikola Jokics vezérletével 112–97-re győzött.

A New York Knicks harmadik hazai meccsét is megnyerte az Indiana Pacers ellen: a vendégeknek nem volt ellenszerük a 44 pontot hintő Jalen Brunsonra, a Knicks az előző 32 pontos vereségért egy 30 pontos győzelemmel vágott vissza.

NBA RÁJÁTSZÁS
FŐCSOPORT-ELŐDÖNTŐ
Denver Nuggets–Minnesota Timberwolves 112–97
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–2 a Denver Nuggets javára.

New York Knicks–Indiana Pacers 121–91
Az egyik fél negyedik győzelméig tartó párharc állása: 3–2 a New York Knicks javára.