NHL: a Csendes-óceáni csoport legjobbjaié az All-Star-gála

Vágólapra másolva!
2018.01.29. 08:34
A Csendes-óceáni csoport válogatottja nyerte meg az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) All-Star-gáláját.

A tampai Amalie Arenában a hétvégén megrendezett eseményen az NHL négy csoportjának legjobbjai küzdöttek meg egymással egy minitorna keretében, három a három elleni mérkőzéseken.

A két elődöntő egyikében a Csendes-óceáni csoport 5–2-re legyőzte a Központi csoport válogatottját, míg a másik ágon az Atlanti-óceáni csoport 7–4-re múlta felül a Metropolitan csoport legjobbjait. A fináléban a Csendes-óceáni csoport 5–2-re diadalmaskodott.

Az All-Star-gála legjobbja (MVP) a Vancouver Canucksot erősítő Brock Boeser lett: két góllal és egy gólpasszal vette ki a részét a tornagyőzelemből.

A 20 esztendős hokis – aki az ügyességi versenyben a legpontosabban lőtt – a legendás Mario Lemieux 1985-ös győzelme óta az első újonc, aki a legjobbak között is a legértékesebbnek bizonyult.

Legfrissebb hírek

NHL: Granlund nagy napja, a Dallas egy győzelemre az alapszakaszelső kiejtésétől

Amerikai sportok
7 órája

NHL: egy meccsre a főcsoportdöntőtől a Hurricanes és az Oilers

Amerikai sportok
Tegnap, 8:00

NHL: Bobrovszkij mindent védett, egyenlített a Panthers

Amerikai sportok
2025.05.12. 07:43

NHL: kalandos góllal, 0.4 másodperccel a vége előtt nyert a Vegas Edmontonban

Amerikai sportok
2025.05.11. 08:32

NHL: kilencgólos meccsen szépített a Panthers, egyenlített a Jets

Amerikai sportok
2025.05.10. 09:12

NHL: a második meccsen is nyert Las Vegasban az Edmonton

Amerikai sportok
2025.05.09. 09:03

Rantanen triplájával nyert a Stars, s elvette az alapszakaszgyőztes Jets pályaelőnyét

Amerikai sportok
2025.05.08. 07:56

NHL: idegenben került előnybe a Carolina és az Edmonton

Amerikai sportok
2025.05.07. 06:50
Ezek is érdekelhetik