NBA: nem csak Kelet a főcsoportelső Toronto vadászmezeje

2014.12.28. 07:15
Nem csak Észak-Amerika „innenső” oldalán képes kiemelkedő eredményekre az NBA Keleti  főcsoportjának élén álló Toronto Raptors, amely tartalékosan is legyőzte idegenben a Los Angeles Clipperst, megszakítva annak nyolc mérkőzés óta tartó hazai veretlenségi sorozatát. A DeMar DeRozant és Landry Fieldset is nélkülöző kanadai csapat vezére a 25 pontos Kyle Lowry volt, a negyedik negyedben szerzett 30 pontból 18-at a cserék dobtak a Chicago elleni vereség után magukra találó vendégeknél. A Bulls nem lassított, a New Orleans ellen zsinórban a hatodik diadalát aratta.

A találkozókról bővebben ide kattintva olvashat!A találkozókról bővebben ide kattintva olvashat!

NBA, ALAPSZAKASZ

Los Angeles Clippers–Toronto Raptors 98–110 (26–22 23–27 29–31 20–30)

Charlotte Hornets–Orlando Magic 94–102 (18–22 24–30 26–29 26–21)

Washington Wizards–Boston Celtics 101–88 (30–12 26–27 24–24 21–25)

Miami Heat–Memphis Grizzlies 95–103 (16–27 25–30 28–15 26–31)

Brooklyn Nets–Indiana Pacers 85–110 (23–22 24–28 18–29 20–31)

Chicago Bulls–New Orleans Pelicans 107–100 (23–25 26–20 31–26 27–29)

Milwaukee Bucks–Atlanta Hawks 85–90 (10–21 27–18 26–27 22–24)

Utah Jazz–Philadelphia 76ers 88–71 (25–12 19–20 15–23 29–16)

Sacramento Kings–New York Knicks 135–129 (38–27 29–31 22–22 28–37 18–12) – hosszabbítás után

Golden State Warriors–Minnesota Timberwolves 110–97 (31–23 27–25 30–19 22–30)