9 Cikk
Archiv cikkek
2007.12.08. 23:42

A tréner volt a legjobb

A Dunaújvárosi Acélbikák.hu a második harmadban elhúzott 4–0-ra a súlyos gondoktól sújtott, lét és nemlét határán lebegő Ferencváros ellen – a vége azonban a szebb jövő reményében jól küzdő vendégeknek köszönhetően szorosabb, 4–2 lett.
Jégkorong
2007.12.08. 20:16

Jégkorong ob I: a Dunaújváros gyorsan eldöntötte a meccset

A Dunaújvárosi Acélbikák csapata 4-2-re győzött hazai pályán a vendég FTC-Érsekújvár együttese ellen a jégkorong ob I szombati mérkőzésén. Ez volt a DAB tizenhatodik, rendes játékidőben elért győzelme ebben a szezonban, és ezzel a gárda megerősítette harmadik helyét a két csíkszeredai együttes mögött.
2007.11.30. 10:13

Sport vagy bársonyszék?

Reménytelen helyzetből jutott tovább a horvát Croatia Osiguranje Zagreb a férfi kézilabdázók BL csoportköréből, s bár a klub vezetői a játékoskeret megerősítésén fáradoznak, mégis lehet, hogy jelentős veszteség éri a fővárosiakat. Az együttest irányító Lino Cervar (a horvát sporthistória egyik legsikeresebb edzője) ugyanis a politikai pálya felé kacsingat. Ha a kispad helyett a miniszteri széket vagy a nagyköveti állást választja, elveszítheti őt a csapat.
2006.07.22. 00:26

Fölényben a diadalmas spanyol armada

A Bajnokok Ligája-győztes Ciudad Real lett az EHF által kiadott legújabb ranglistán Európa (és ezzel természetesen a világ) legjobb csapata. A spanyol gárda öt hellyel került feljebb.
Kézilabda
2003.09.04. 21:33

Szűcsöt várná a Kometal

A macedóniai női junior-vb idején a Kometal Szkopje szakemberei szinte minden mérkőzésen figyelték a külföldi tehetségeket. A tavalyi BL-győztes ugyanis máris több fiatal játékost csábít.